Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Powitać wszystkich :hi:

Szczególnie witam @, świetny avatar. Czy dobrze patrze i to jest SUPRA czy CELICA :thumbup: Tak czy owak mój drugi ulubiony pojazd.

PzDr

Witam!

Zarażony prze sąsiadów samochodami subaru od kilku miesięcy przeglądałem to forum, aż wreszcie przeznaczenie doprowadziło mnie do subaru outback MY06 wystawionego do sprzedaży przez rwww (pozdrawiam). Nie miałem jeszcze czasu aby go przetestować, ale jak na razie sprawuje się grzecznie.

Pozdrawiam wszystkich miłośników samochodów subaru i z niecierpliwością czekam na pierwszy śnieg ;)

Witam wszystkich forumowiczów !

Przeglądam forum dosyć często i regularnie, ale z racji czasu dopiero teraz wdrażam się mocno w temat ;)

Zaraziłem się od początku Subaru, teraz jestem w posiadaniu skromnej Imprezy '99 1.6, ale myślę nad zakupem GD wrx.

Nie ma lepszego samochodu :D zarażony doszczętnie.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich !

Witam zacnych forumowiczów, mam na imię Wojtek, pochodzę z W-wy, obecnie zamieszkuję Grójec. Przymierzam się do zakupu Forestera w dieslu. Upalam tez troszkę w terenie fronterę B sport.

Witam wszystkich. Wojtek ze Szczecina. Przymierzam się do Forestera i szukam informacji.

Dobry wieczor :)

Ja bardzo przepraszam wszystkich forumowiczow bo nie przywitalem sie na poczatku :wacko:

Oczywiscie bardzo mi milo dolaczyc do waszego grona wiec WITAM WSZYSTKICH !!! :yahoo:

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu przymierzam się do powiększenia grona szczęśliwych posiadaczy subaru. Mam nadzieję że uda mi się znaleźć jakiś przyzwoity model.

Pozdrawiam

Damian

Witam wszystkich.

Mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim, pracuję w Łodzi. Do tej pory jeździłem Oplem Astrą G (Z18XE).

Wczoraj stałem się posiadaczem czarnego jak noc Subaru Forestera 2.0X z 2004 roku :)

Pozdrawiam,

Szymon

Witam wszystkich subaroholików!!!

P.S. Ma ktoś na sprzedaż GT-ka do 13k joko baza pod rajdówkę? :D

Witam i pozdrawiam wszystkich. Posiadam Forestera 2.5 Automat + LPG 2006r. :yahoo:

Witam z Wrocławia. Rodzina mi się powiększyła i szukam Forestera, dlatego tu trafiłem. Pozdrawiam Wszystkich Grzesiek

Edited by tabul

AWD to inna bajka. Aż się morda sama cieszy za kólkiem.

o ile z wiatrakiem ;)

Witka nowi B)