Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

bigskala, wszystko da sie zrobic.. ale powiem Ci ze polecam moje szaszłyki w dwóch wariantach soft (z warzywkami itp) i hard (samo mięcho.. + cebula + troszke do smaku ) :mrgreen: wychodza naprawde nieźle.. ( polecam hard :twisted: ) jeszcze z chlebem przypieczonym z masełkiem i troszke czosnku dla posmaku.. Polecam :mrgreen: A piwo jakie ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miło ,złapie coś z grilla i jazda no nie mogę się najezdzić ,misiek00781 dawaj te warzywa a na górę mięcha napakuj i piwska caluteńką zgrzewunię owalimy ,co bym miał siłę gaz dusić :mrgreen: Jak również witam Panie i proponuję winko exotik red rocznik 2006 ,a po za tym miłego weekendu 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Kilka tygodni temu zakupilem pierwsze w swoim zyciu Subaru. Z racji tego, ze nie bylo mnie stac na utrzymanie i sam zakup wymarzonej Imprezy wybor padł na II generacje Legacy. Auto z zalozenia mialo byc tanie w eksploatacji i z racji napedu na cztery koła - dobre na okres zimowy. Aspiracji co do zwiekszania mocy i poprawiana fabryki nie ma, bo jest juz w domu dosc szybkie auto. To ma sluzyc do jazdy na codzien. Kilka czesci juz wymienionych, kilka spraw ogarnietych i na chwile obecna niewiele zostalo do zrobienia. Z racji malej ilosci postow na forum (a nie chce nabijac bez sensu off topa) nie mam mozliwosci wystawienia ogloszenia w dziale giełda, a jest mi dosc pilnie potrzebna rura wlewu paliwa ... byłbym wdzieczny gdyby ktos mógł ogloszenie wystawic za mnie, albo po prostu pomógł mi to znaleźć.

 

Kilka słów o aucie. Rocznik 94, opcja chyba dobra - ma praktycznie wszystko prócz skóry - el. szyberdach, szyby i lusterka, klima, abs ... do tego inst. gazowa STAG 300 ktora na dodatek dziala bardzo dobrze i znacznie obniza koszty eksploatacji. Karoseria po kilku drobnych zaprawkach wyglada dobrze. Jezdzi sie tym autem bardzo przyjemnie. Po przygodach z Mazda, BMW, Honda i Fordem nie mam na co narzekać - może i nie robi szału jezeli chodzi o osiągi, ale przynajmniej dzieki przerobionemu ukladowi wydechowemu można delektować sie dzwiękiem boksera.

 

28181827557451255364218.jpg

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,na forum zaglądam już od jakiegoś czasu ,z chęcią zakupu samochodu marki Subaru tylko jeszcze nie mogę się zdecydować jaki model Legacy czy impreza wiadomo serce idzie za imprezą a rozsądek za legacy ,z tego powodu że jeżdżę na ryby to wydaje mi się że legacy w kombi będzie najlepsze ,jaki byłby wasz wybór .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...