Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

To prawda, ale przez nawał pytań nie zawsze mam czas na odpisywanie

A więc świeżynki nie kłućta sie. skiba STI, panuje nad porządkiem...

wrzućta na luz [you]

Witajcie Świeżynki :D

Stoi blondynka przy Subaru Impreza i coś grzebie pod maską.

Obok przechodzi facet i pyta:

- Co pani robi?

- Chcę zobaczyć, jak rozkręcić imprezę.

- Najprościej jest zdjąć osłonę wydechu

:wink: :twisted:

skiba STI jest szefem wszystkich szefów, pisać do niego !

To prawda, ale przez nawał pytań nie zawsze mam czas na odpisywanie :twisted:

No chłopaki.....Jak się Krzysiu Jarzyna ze Szczecina dowie....... 8) - przetrzepie Wam wydechy....

kasia_12000 - oj szacun kobieto - większość kobiet jakie znam wychowało się chyba w galeriach handlowych i lezą tam jak.... :evil:

I oczywiście witam Was świeżych serdecznie :D

"Ziembol" nie wrzuca na luz i dlatego oszczędza benzynę ;p

tak serio, to przecież nie po to tu piszemy, żeby się kłócić o jakieś pierdółki, proponuję więcej dystansu jak ma pawelszuszu, mam rację ?:DRozrabiara też jest fajna, trzeba ją wyczuć ;p

Pozdrawiam wszystkich!:)

To prawda, ale przez nawał pytań nie zawsze mam czas na odpisywanie

A więc świeżynki nie kłućta sie. skiba STI, panuje nad porządkiem...

wrzućta na luz [you]

nie musze.Od urodzenia na luzie latam

Rozrabiara też jest fajna, trzeba ją wyczuć ;p

Ahahaha , przecież ja się myję . :twisted::mrgreen:

Dzięki za reklamę. :mrgreen:

troche to dziecinne co robicie ale ok skoro dobrze sie bawicie bawcie sie dalej!

Bo my tutaj wszyscy jesteśmy dużymi dziećmi z nieco droższymi zabawkami . :roll:

Witajcie ładnie . :)

"Haloo...Słyszy mnie??To ja mówie...Kuba.Kuba z mazur :D Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar zakupić Forestera 125koni 1 generacji w manualu, do latania po naszej pięknej krainie tysiąca jezior i lasów.Mam nadzieję,że uda się znaleźć dobry egzemplarz na wiele lat.Pozdrawiam"

I stało się,Forek stoi pod domem(a nawet jeździ).Po ok pół rocznych poszukiwaniach :? ...Tak więc witam wszystkich jeszcze raz już jako oficjalny posiadacz.W innym dziale opiszę swoje wrażenia na temat poszukiwań oraz odczucia po zakupie :D

"Haloo...Słyszy mnie??To ja mówie...Kuba.Kuba z mazur :D Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar zakupić Forestera 125koni 1 generacji w manualu, do latania po naszej pięknej krainie tysiąca jezior i lasów.Mam nadzieję,że uda się znaleźć dobry egzemplarz na wiele lat.Pozdrawiam"

I stało się,Forek stoi pod domem(a nawet jeździ).Po ok pół rocznych poszukiwaniach :? ...Tak więc witam wszystkich jeszcze raz już jako oficjalny posiadacz.W innym dziale opiszę swoje wrażenia na temat poszukiwań oraz odczucia po zakupie :D

Gratulacje :D

Nie szukałeś wcale aż tak długo :mrgreen: :wink:

• Aga locked this topic