Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest !!! Pod blokiem stoi zakupiona dzisiaj subarówa :twisted:

 

Pamiętam ten dzień

Dwa dni nie mogłem spać - ze strachu że mi ukradną :mrgreen:

Od oswojonego policjanta dowiedziałem się że nie odnotowano w mojej mieścinie takiego zdarzenia

Choć i złodziej mógłby się pomylić - tubylcy mówili - jakieś dziwne to mondeo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdt-wlkp, jak tylko ogranie się z pracą w tym tygodniu postara się w wweekend przedstawić swój nabytek i zaprosić na co nie co :D

(najmocniej przepraszam, iż post niniejszy wpisuję dziś dopiero :oops: postaram się nadrobić zaległości)

 

a swoją drogą dzioba to szkoda, że nie użykowałem subaru jeszcze w lipcu bo zjechałem z moimi dziewczynami (żoną i córkę żeby nie było) wybrzeże od Menton po Toulon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutej nowy na tym forum a wiec zakupilem Subaru Impreze 1 generacji motor 1.8 4x4 bez turbo 96 rok dlugo zastanawialem sie nad kupnem tego samochodu mialem bmw wiec nie bylo leko pierwsza jazda prubna zmieniala moje nastawienie zaraz wiedzialem ze to bendzie moj samochod mimo ze nie ma turba przez pierwszy tydzien mialem ciezko sie oswojic z nowym nabytkiem a wiec na poczatek zmienilem dlumnik dodalem storzek wywalilem katalizator i srodkowy tlumnik i tak sie zaczlo potem sypac sprzeglo zawieszenie tylnie zimerink na rorzadzie przeg;uby stacyjka i nie dawno akumulator koszt wsztskiego nie maly a wiec stwierdzilem fakt ze nie oplaca sie sprzedawac plan byl taki kupienia maski i zderzaka z wersji turbo ale puzniej przyszedl plan zalozenia kubelkow z pasami 6punktowymi bi turbo szyby wymienic na plekse czarna obnizyc i nalozyc nowy lakier z pomocom areografu taki jest plan wiem ze morze wydawac wam sie to dosyc dziwne ale mam nadzieje ze zrealizuje swoje marzenie na dzien dzisiejszy wiemienione cale naglosnienie z firmy hertz 4 glosniki 2 twistery 2 zmacniacze i subufer aktywny sterwownik sterujac to pioneer wymienione podswietlanie na niebiesko facznie z podswietlaniem neonow na nogach z przodu i tylu zmieniona kierownica na sportowa 28cm orgnalna wyglada jak z jelcza pomalowane zaciski na zolto zmieniona I SKRUCONA GALKA ZMIANY BIEGOW NAKLADKI NA PEDALY I DYWANIKI WSZYSTKO POD KOLOR HROMOWY samochodzik ma wygladac nie pozornie a jednak ma robic wrazenie wiec prosze was o jakies sensowne porady na temat zmian pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nikogo nie pozdrawiałem.

Więc niech tradycji stanie się zadość i pozdro dla wszystkich śiweżych 8)

Niech to forum stranie się waszym drugim domem i kopalnią wiedzy (wszelakiej jak się się już zagłębicie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...