Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Cześć wszystkim,

zarejestrowałem się tu już dawno temu, ale dotychczas adrenalinkę produkowałem sobie na dwóch kołach. Moto sprzedane i jakoś tak czegoś brakuje :roll: A czemu nie Impreza? No, właśnie :) To tyle tytułem powitania. Lecę do innego działu chłonąć wiedzę i zadawać pytania :)

witajcie [you] i cala reszta :mrgreen:

Bo widzisz [you] teraz jak juz jestas na forum to trzeba sie jakos wkupic :wink: Czyli postawic ciacho na najblizszym spocie :mrgreen:

Bo widzisz [you] teraz jak juz jestas na forum to trzeba sie jakos wkupic :wink: Czyli postawic ciacho na najblizszym spocie :mrgreen:

Mogą być cukierki? :mrgreen:

Witam Świeżynki :)

Hmmm na cukierkach to się nie znam - nie dobre będą i wyjdzie że Was nie lubie :oops:

To może w łaski się wkupie śrubokręcikiem ? :roll:

A swoją drogą na stare lata za młodego robić..... :mrgreen:

dzioba, ładnie to świeżynki na "you" robić?

Jak by Aga, nie podkręciła cukierkami, ty by się tak nie wkręciło 8)

To może w łaski się wkupie śrubokręcikiem ? :roll:

Łeee, chyba wkrętakiem :wink: Witam wszystkich świeższych ode mnie.

Skoro na śrubokręcik piszesz łeee to dostaniesz cukierka i to tego niedobrego :P:lol:

• Aga locked this topic