Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam ponownie...już jako właściciel Subaru...padło na Tribecę, tak wiem...brzydal, no ale mi się podoba i jestem szczęśliwy :D

Ale panie kolego.. czy o wygląd tu chodzi?? :wink:

I like it :mrgreen:

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Ale panie kolego.. czy o wygląd tu chodzi??

Jak się przejechałem wiedziałem że to to, a wygląd to powłoka...jak w miłości... liczy się serce, wnętrze :lol:

Poczekaj na zimę, wtedy będą patrzeć.

Witam witam!

Na forum jestem zarejestrowany od dość dawna :)

Cóż... interesuje mnie konkretny model - Subaru Baja - 2.5 bez turbo. Jak tylko uzbieram gotówę... nie zastanawiam się ani chwili! :)

A i dość ważna zaleta - można odliczyć VAT i paliwo :D

Pozdrawiam wszystkich Imprezowych, Outbackowych, Foresterowych, SVXowych, Legacy'owych i Tribeca'owych :D

Aktualnie jeżdzę oplem combo od nowości.

Witam wszystkich na forum jeszcze raz. Mam usprawiedliwienie, iż ponownie i po przerwie - według wszelkich znaków w przyszłym miesiącu będę już jeździł Subaru Outback...niestety pewnie ku rozpaczy niektórych - wersją diesla. To moje pierwsze subaru. Ciekaw jestem pierwszych wrażeń z jazdy.

Pozdrawiam.

Witam wszystkich. Przestańcie bo się zawstydzę :oops: Rozrabiara otacza mnie szczególną troską,kolejny bedzie mi piwo stawiał... WOW :) To jest dopiero powitanie :D Mam na imię Sebastian i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy Spec B MY04. Na forum z braku czasu bywam rzadko dlatego przepraszam za tak opóźnioną reakcję. Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować moje gg 31623062-proszę pisać na pewno odpiszę.

PS Dziękuje wszystkim za gorące powitanie :)

Witam wszystkich. Przestańcie bo się zawstydzę Rozrabiara otacza mnie szczególną troską,kolejny bedzie mi piwo stawiał... WOW To jest dopiero powitanie Mam na imię Sebastian i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy Spec B MY04. Na forum z braku czasu bywam rzadko dlatego przepraszam za tak opóźnioną reakcję. Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować moje gg 31623062-proszę pisać na pewno odpiszę.

PS Dziękuje wszystkim za gorące powitanie

jasne wpadaj czesciej tutaj, szczegolnie do baru!

A Tobie [you] piwo dzisiaj postawie

220px-NCI_Visuals_Food_Beer.jpg&sa=X&ei=bERMUIeRCJCX0QXe44CoBg&ved=0CAwQ8wc&usg=AFQjCNGOnyxAU-cV-Deb7Enc5FiwqZx55w

mareknad123, przekonasz się ,że Audi przy tym aucie odpada 8) Sie ma :!:

Dzięki. Mam taką nadzieję. Początkowo trochę wystraszyły mnie te początkowe posty o kłopotach diesla, ale zaryzykowałem. Przejażdżka Outbackiem mnie "powaliła". Autko spełnia moje oczekiwania jako codzienny środek transportu i autko rodzinne. Teraz czekam niecierpliwie na odbiór.

• Aga locked this topic