Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Z radością jestem jednym z "takich" ;)

Szczęściarz 8)

Jestem z Gdańska i własnie szukam Subaru Outback.

Zaczynam się bać o mojego OBKa :mrgreen: :wink:

Witam Świeżynki 8)

dzieki Wszystkim za przywitania, pozdrawiam serdecznie Subarowcow tak z 3miasta jak i pozostalych rejonow kraju

musze sie jeszcze rozeznac w dzialach forum, a ze w pracy jestem to krucho z czasem...

Pablo_3City

Witam wszystkich serdecznie,

Zaczęłam co prawda w innym wątku :oops: ale co tam - witam jeszcze raz i cieszę się bo odpowiedzi na moje wątpliwości w pełni mnie satysfakcjonują i mój Foresterek zbliża się wielkimi krokami....

Witam serdecznie forumowiczów!

Do niedawna moje ulubione Subaru to było Libero ;-)

Podoba mi się koncepcja tego autka i na pewno kiedyś takie zdobędę ;-)

Póki co na stanie 2 Gwiazdy (S124, W201) oraz służbowóz Octavia II.

Wcześniej - różnie bywało..

Z Japonii miałem Mitsubishi Sigme - super niedoceniane auto, miałem Carismę ale to holender ;-)

Miałem Jeepa Cherokee miałem BMW E32 V12 i E32 V12 long miałem B4 coupe i C124 (coupe) trochę więc tego było...

Teraz w związku z przeprowadzką za miasto szukam dla żony pewny i bezpieczny samochód,

mój typ na dziś to Outback i stąd moja rejestracja na tym szacownym forum ;-)

Rozważam lata 1998 - 2002, chociaż i wcześniejsze mi się podobują ;-)

Silnik 2,5 - obawiam się że w planach jest LPG, chociaż nie wiem czy to auto to zniesie z należytym spokojem...

Skrzynia - zawsze wolałem automaty, nie wiem jak sprawują się w Outbackach..

Więc aby znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania zarejestrowałem się tutaj.

Witam!

Czas przyszedł na mnie. Wypada się przywitać, coby w tradycji stała się zadość.

Pisze do Was sympatycy burczących samochodów z północno-wschodniej części kraju.

Forum zaczytuję już od ponad roku, celem nabrania (przyjemniej teoretycznego) obycia z marką, której od dawna jestem wielkim entuzjastą.

Obecnie powożę kombi w dyszlu co ma zaprzęgnięte (w papierach) ledwo ponad sto koników z niemieckiej stajni z błyskawicą logo (wtedy wygrał rozum), ale ambicje sięgają znacznie dalej i mój plan to jest zamienić "królewnę za żonę". Obecnie (teraz serce) rozglądam się za Imprezą, seria, lub delikatne mody (blow-off musi być!) blob eye.

A że skromny jestem to nie wiem co więcej można tu napisać, zapewne wyjdzie w praniu. W razie czego pytajcie :)

PS. Zaczytywałem już inne fora, ale bardzo podoba mi się klimacik jaki tutaj panuje.

(Trochę wazelinki na dzień dobry, ale bez szczególnej przesady, coby ogólnego wizerunku nie zepsuć)

Witam

i już na początku przepraszam, ale dopiero teraz trafiłem na ten dział forum :(

ale za to pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że w związku z moimi planami będę tu stałym bywalcem :D

• Aga locked this topic