Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Posted Images

Witam Wszystkich serdecznie,

forum czytam od co najmniej roku i od tego czasu "choruję" na Forestera, takiego mniej więcej 2005-2007, co do wersji silnikowej - jeszcze nie zdecydowałem. Obecnie jeżdżę 11-letnim Fiatem Sieną, którą wielokrotnie targałem w po lekkich bezdrożach (tak!) i wiele razy obtarłem a to tył, a to przedni zdrerzak od spodu albo oberwałem osłonę silnika. Dlatego wybór padł na Forestera. Rozważam ewentualnie Suzuki Grand Vitarę lub Mitsu Outlandera.

Najbardziej widziałbym jednak Forestera, niepokoi mnie jednak potencjalne zachowanie zbyt długich zwisów z przodu i z tyłu w terenie...

--

Pozdrawiam

Michał

Witam wszystkich miłośników subaru a przede wszystkim miłośników motoryzacji.

Mam nadzieje, że będę miał okazje udzielić jakieś porady jak również otrzymać je od forumowiczów.

cześć wszystkim subarofilom- okojack

-- Pt gru 03, 2010 9:53 am --

HiszpanskaInkwizycja,Michał osbiście radzę forestera z końca 2004r. zrobiłem nim ok 200 000km , super auto , żaden inny już taki nie był

-- Pt gru 03, 2010 9:53 am --

HiszpanskaInkwizycja,Michał osbiście radzę forestera z końca 2004r. zrobiłem nim ok 200 000km , super auto , żaden inny już taki nie był

Witam serdecznie,

Aktualnie jestem posiadaczem MINI Coopera natomiast w związku z rozwojem rodziny szukam większego fajnego auta i stąd moje zainteresowanie Subaru, konkretnie modelem Outback.

Pozdrawiam,

Marek.

Witam wszystkich. od 2 tygodni smigam niebieskim legacy 07, chorowałem na subaru od x lat, na legacy od 2, szukałem 04-05 - znalazłem 07 sprowadziłem - mam. Przy tej pogodzie i śniegu na drogach ubustwiam je. Wiec do zobaczenia gdzieś na drodze

Witam wszystkich i oświadczam, że Forester od BIG J wyjechał z Poznania ale na forum zostaje:)

No to gratuluję dobrego zakupu :)

Witam wszystkich nowych :idea:

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Co prawda sprzedałem swoje dwa Forestery i muszę latać autem z za zachodniej granicy, ale miłość do marki pozostała. Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do auta z pod znaku plejad. Pzdr Avmedia

Witam.

Na Forum zaglądam od pewnego czasu ale dopiero od tygodnia jestem właścicielem Outbacka 2,0D .

Na początek Wszystkich SERDECZNIE POZDRAWIAM :wink: :!:

Zapewne jak większość odwiedzających Forum - liczę na dużo praktycznych informacji ułatwiających obsługę mojego nowego nabytku .... ale jako nieuleczalny fanatyk motoryzacyjny mam też nadzieję okazać się przydatny innym ... :wink: .

Pozdrawiam, Piotr

Może jakieś dyżury tych hurtowych przywitań wprowadzimy... :mrgreen:

Raz w tygodniu (nie wiem, może być w niedzielę :mrgreen: ) któryś z nas będzie witał wszystkich nowych forumowiczów... :wink:

• Aga locked this topic