Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Na forum zapisałam się, żeby nie było wstydu na Plejadach .

Olga

Witam,

Plejady i dla mnie były głównym powodem rejestracji na Forum.

Dość długo się decydowałam, ale szalę przechyliło określenie "Pani GTA3"... brrr... strasznie staro się poczułam :wink:

Życzę wszystkim miłego dnia,

Madja

• Replies 20k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Witam,

Plejady i dla mnie były głównym powodem rejestracji na Forum.

Dość długo się decydowałam, ale szalę przechyliło określenie "Pani GTA3"... brrr... strasznie staro się poczułam :wink:

Witam :) .

Przepraszajac za uzycie powyzszego okreslenia obiecuje, ze od dzisiaj juz zawsze bedziesz Madją :) lub ewentualnie "Panną GTA3" zeby nie brzmialo tak staro :wink: .

Zycze milego uzytkowania forum. Wreszcie bedziesz mogla zobaczyc co ten Twoj GTA3 tu wypisuje :wink: :wink:

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote!

Wreszcie bedziesz mogla zobaczyc co ten Twoj GTA3 tu wypisuje

Już od kilku tygodni wchodziłam i przeglądałam to forum - nie ze względu na wypowiedzi GTA3, a na Plejady i plejadowe koszulki :wink:

Szczerze mówiąc trochę mnie to wciągnęło :wink: i teraz chyba będę przymykać oko na jego kilkugodzinne wizyty tu :lol:

Do zobaczenia!

Madja

Witam :wink:

PS.może i swoją Magdę namówie żeby zaczęła zaglądać na forum 8)

Właśnie ! Niech każdy forumowicz zachęci co najmniej jedną przedstawicielke płci pięknej do zarejestrowania się i późniejszego udzielania na forum. Będziemy mieli największy współczynnik feminizacji ze wszystkich for w internecie, no i będziemy jeszcze fajniejsi. ..

PS.Tylko uwaga ! Pod groźbą bana nie sprowadzamy teściowych !

Właśnie ! Niech każdy forumowicz zachęci co najmniej jedną przedstawicielke płci pięknej do zarejestrowania się i późniejszego udzielania na forum. Będziemy mieli największy współczynnik feminizacji ze wszystkich for w internecie, no i będziemy jeszcze fajniejsi. ..

No jeszcze czego brakuje. Namówię swoją drugą połówkę, a ona przeczyta, że ja Moniqe pozdrawiam i mam już prze....... na całej linii

No jeszcze czego brakuje. Namówię swoją drugą połówkę, a ona przeczyta, że ja Moniqe pozdrawiam i mam już prze....... na całej linii

Ano właśnie. Żonę to ja prowadzam gdzie indziej... Narzeczoną to może i co innego, ale pechowo nie mam obecnie narzeczonej... :-(

Tym niemniej jestem za feminizacją forum, (bo ja w ogóle lubię feministki... :mrgreen: ), ale raczej obcymi kobietami, a nie moimi własnymi... 8)

Witam serdecznie Madję - "Miss GTA" :wink: :lol:

PS.może i swoją Magdę namówie żeby zaczęła zaglądać na forum

A potem będziesz permanentnie inwigilowany i będzie wiadomo kiedy klikałeś na forum zamiast ja na lody zabrać albo na spacer :-/

Witojcie wszyscy bez wyjatkow ! :lol:

Jako że choroba toczaca wszystkich forumowiczow dopadla juz dosc dawno moja skromna osobe nie moglem sobie odmowic zagladniecia na szacowne forum. :wink: "Siedze" juz troche w temacie ale jakos brakowalo czasu na skrobaniecie posta. Czas najwyzszy to zmienic... :D

Witam wszystkich "wyjadaczy"- szczegolnie Flippera jako ze sam wciaz jezdze "tylko" "Cosia"( CTM nr 195 "sie klania" 8) ) ale i tak ostro odkladam na Szuwarka :twisted:

Czlowiek sie czasem tak rozmarzy ze pojawic sie na zlocie i lypnac okiem na moja jedyna

milosc (zaraz po Cosi) i jest przekonany ze i tym razem nie bedzie mu dane bo zlot odbedzie gdzies na drugim koncu Polski....a tymczasem ... :P okazuje sie Zlot mamy w Wysowej....to prawie jak w moim ogrodku(prosze za bardzo nie przekopac grzadek :evil: ) jako ze mieszkam w Gorlicach (tu powinien byc tekst z "wizytowki" mamusi o bocianie ktoremu niechcialo sie... :roll: )

Tym razem wreszcie bedzie mi dane :D

Zapraszam w moje okolice :mrgreen:

Landm :

Osoby zainteresowane szczegolowa mapka proszone sa o kontak via GG :)

Osoby bardzo zainteresowane szczegolowa mapka proszone sa o kontakt via GSM :D

Istnieje mozliwosc dowozu dowolnej ilosci potrzebnych "plynow" :lol:

Azrael moge polecic odpowiednio Hotel Glimar

http://www.glimar.wysowa.pl/

i pensjonat Ramis

http://www.ramis.pl/pensjonat.htm

Niestety nie znam warunkow w gospodartwach agroturystycznych ale mysle ze nie bedzie tak zle :roll:

Zawsze zostaje baza noclegowa w Gorlicach ok. 30 min z Wysowej np. Hotelik Dark pub:

http://www.hotelik.gorlice.pl/

Ostatnio podczas Rajdu Magurskiego byl wizytowany przez czarnego WRX-a bodajze na warszawskich tablicach :wink:

W razie pytan pisac 8)

To może i ja sie przywitam... dosyć już czajenia :wink:

tak sobie tu zaglądałam jako gość i bardzo mi się spodobało. Tak bardzo, że postanowiłam do Was dołączyć... :D

To może i ja sie przywitam... dosyć już czajenia :wink:

tak sobie tu zaglądałam jako gość i bardzo mi się spodobało. Tak bardzo, że postanowiłam do Was dołączyć... :D

Witamy, witamy. [wazelina mode] Brakuje nam tu czasem kobiecej wrażliwości [/wazelina mode] :D

Ooooo... znowu dostawa świeżego mięska na forum... :twisted:

I nawet nie same samczyki tym razem! :wink: To lubię, to lubię... 8)

Witajcie - i nie przejmujcie się za bardzo tym, co czasem co niektórzy tu wypisują. Bieg trzeba mieć zawsze zapięty na szosie - a tu można (i nawet trzeba) toczyć się na luzie! :mrgreen: :wink:

• Aga locked this topic