Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek przywitałem się chyba w nieodpowiednim temacie, także raz jeszcze:

 

Subaraki!

 

Od 4 dni jestem właścicielem czarnego Forestera MY06 EU w wersji wolnossącej z automatyczną skrzynią biegów. Jest dokładnie taki o jakim marzyłem!!!

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc w wyborze modelu a w szczególności forumowiczom rpw oraz Subarycie w podjęciu ostatecznej decyzji...

 

KIWKA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek przywitałem się chyba w nieodpowiednim temacie, także raz jeszcze:

 

Subaraki!

 

Od 4 dni jestem właścicielem czarnego Forestera MY06 EU w wersji wolnossącej z automatyczną skrzynią biegów. Jest dokładnie taki o jakim marzyłem!!!

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc w wyborze modelu a w szczególności forumowiczom rpw oraz Subarycie w podjęciu ostatecznej decyzji...

 

KIWKA:)

 

Gratulacje! :mrgreen:

Cieszę się, że udało Ci się znaleźć wymarzony samochód. Niech się dobrze jeździ. :mrgreen:

 

Z tego co pamiętam masz blisko do GalMok, więc zapraszam w imieniu Forum:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... tart=10850

 

Pozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich uczestników tego forum. Jestem zafascynowany marką Subaru i jej produktami od ponad dwóch lat. Od niedawna zaś jestem posiadacze samochodu z pod znaku błyszczących gwiazdek na niebieskim tle. Mam nadzieje że tutaj będę mógł bez ograniczeń poszerzać swoją WIEDZĘ na temat tej marki po to aby móc właściwie eksploatować swój samochód a także jeśli zajdzie taka potrzeba pomoc innym użytkownikom Subaru poradzić sobie z problemami nurtującymi ich. POZDRAWIAM!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

 

Jestem nowym i młodym na forum - do tej pory tylko podglądałem, nie bijcie!

 

Moja przygoda z marka Subaru zaczela sie od czasowego pozyczenia czerwonego Justego. Samochod odrazu bardzo zaskoczyl mnie i mojego ojca. Pare miesiecy pozniej udalo sie sprowadzic zza zachodniej granicy Justego z nietypowym bezstopniowym automatem ECVT. Jesli kogos by ciekawilo jak jezdzi sie cudem z takim przelozeniem - chetnie opowiem. Jako ze juz prawie calkowicie odziedziczylem owe Subaru ujawniam sie na forum :)

 

Mała galeria autka.

 

Osobiscie marzy mi się Impreza 2.0T z lat 98-00, ale napewno ze wzgledu przywiazania, po ewentulanym zakupie, nie odeśle Justynki na emeryture ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zorzyk_RX

Witam wszystkich i proszę o pomoc co właściwie posiadam. Kupiłem u zachodnich sąsadow Subaru Impreza 2.0 w kolorxe Montecarlo Blue i tyle wiem. Wnętrze ma sportowe Szaro-czarne kubełkowe, naleśnik na tylnym bagu, przedni spoiler od gt-ka. Wypr. w "97 roku i jest dla mnie najwspanialszy od teraz. CO MaM? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Forum przegladam od 5 lat, tyle tez jezdze 2002 Subaru WRX Kombi wersja US, no i pare miesiecy temu nabylem Outbacka 2.5i z 2007. Forum to kopalnia wiedzy i przyjemnie sie czyta. Niestety, mieszkam za oceanem wiec nie mam zbyt wielu okazji ucz3eszczania na zloty. Ale kto wie co przyszlosc przyniesie.

 

Pozdrawiam Wszystkich,

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie zacne grono posiadaczy i miłośników :smile:

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem SI :razz:

Co tu dużo pisać ... Moje marzenie od conajmniej ośmiu lat :!: Wtedy to pierwszy raz miałem okazję zasiąść za sterami subaru (znajomego).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen:

Co prawda nie jestem jeszcze szczęśliwym posiadaczem subaru :neutral: , gdyż na kieszeń studencką wydatek to niemały..aleeee..kto wie kto wie.. :wink:

Już od dawna podobała mi się impreza..a, że niedawno miałem szczęście przejechać się srebrnym GTkiem na imprezie towarzyszącej WOŚP w Zgierzu..to..hm..no rozumiecie.. :mrgreen:

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...