Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

Dobry, dobry, witamy :)

Neodesigner, pokaż proszę fotki tego swojego samochoda bulgoczącego :)

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Zgodnie z dobrym obyczajem forum chciałem się przywitać z wami forumowiczami, miłośnikami Subaru.

Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem żadnego modelu jednak w planach na przyszłość jest zarezerwowane miejsce na przygodę z Subaru, mam nadzieje, że nie krótką.

Pozdrawiam R3D :grin:

Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem żadnego modelu jednak w planach na przyszłość jest zarezerwowane miejsce na przygodę z Subaru, mam nadzieje, że nie krótką.

Ta przygoda trwa do śmierci...

Witamy!!! :mrgreen:

Serdecznie witam wszystkich forumowiczów!

Miłośc do subaru zaczęła się dla mnie "od pierwszego usłyszenia": charakterystyczny bulgot boxera okraszony całą gamą dzwięków turbosprężarki brzmią lepiej niż najwspanialsza muzyka. :mrgreen:

Po latach zakupiłem sobie wreszcie pierwszą subarynkę, nie tak wypasioną jak większości forumowiczów, ale też budżet nie ten, a i w garażu jeszcze jeden niedokończony projekt kasę ciągnie.

Mam nadzieję wiele się od szanownych kolegów nauczyć a i pewnie nie raz pytaniami będę męczyć.

Pozdrawiam serdecznie!

... witaj i dołącz do naszej rodziny .

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... &start=100

Witam też nowych forumowiczów z innych zakątków Polski . :cool:

Witam wszystkich! od niedawna jestem posiadaczem i użytkownikiem Imprezy GT MY98, mam nadzieję że od tej chwili będę wierny przez najbliższe lata jednej i właściwej marce: SUBARU

Pozdrawiam Serdecznie!

Witam wszystkich posiadaczy i miłośników Subaru.

Forum czytam od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem sie przywitać, bo naszła mnie ochota na napisanie mojego pierwszego posta.

Nie posiadam jeszcze auta jedynej słusznej marki, ale jest jak najbardziej w planach. Zaraz po innych ważnych życiowych wydatkach.

Zakochany od lat 22-latek kupił sobie właśnie parę dni temu, za ciężko odłożone studenckie pieniążki, autko z ukochanej Stajni :)

Co prawda rocznik 88, ale dźwięk i tak przyprawia o dreszcze :)

Pełny szacun 8).

• Aga locked this topic