Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

Pobłądziłam pobładziłam i dotarłam :oops:
spoko, ja się przywitałem dopiero jakoś po roku, albo nawet jeszcze wcale :razz:

Witam wszystkich nowych

Konsuela napisał/a:

Pobłądziłam pobładziłam i dotarłam

spoko, ja się przywitałem dopiero jakoś po roku, albo nawet jeszcze wcale

Witam wszystkich nowych

Chyba rzeczywiście już gdzieś natrafiłem na Ciebie na forum ale nie jestem pewny :mrgreen::mrgreen:

Czy ja wiem czy tak dobrze :twisted: Wrrrrr Cssssss Świnia muszę zakupić ale zanim trafi na godne niebieskie tło, przykleje go sobie na czole żeby ludzie nie patrzyli na mnie jak na debila jak macham innym "człowiekom" w Subaru :lol:

Witam wszystkich!

No i stało się! Zostałem kierownikiem Forestera. Na forum trafiłem za sprawą poszukiwania odpowiedniego egzemplarza. Dzięki wielkiej wiedzy użytkowników dowiedziałem się na co zwracać uwagę przy kupnie.

Wcześniej pasjonowałem się Hondami, ujeżdżałem 3 Civiki, Hr-V-kę, Cr-V-kę i naturalną koleją rzeczy zapragnąłem mieć autko z prawdziwym napędem na cztery łapy.

Więc stało się nieuniknione i mam.... :smile:

Zakupiłem po dwumiesięcznych poszukiwaniach wspomnianego leśnika w wersji 2,0 bez turbo w manualu. Autko z Niemiec model 2006 ale z roku 2005.

I teraz najlepsze ....w momencie zakupu miał przejechane 7 tyś. km :lol:

Przebieg udokumentowany, jedna wymiana oleju...

No dobra, koniec chwalenia się. Teraz się oswajamy ze sobą, ale mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsze autko z moich dotychczasowych.

Niedługo zaleję Was pewnie serią pytań...na razie przekopuję całe forum.

Pozdrawiam Seb_ek

Witam, na razie przekopuję całe forum.

Pozdrawiam Seb_ek

wszelkie prace ogrodnicze ja przekopywanie lub przesadzanie prosimy przeprowadzać na wiosnę, w okresie zimowym dozwolone jest jedynie rozapierniczanie lub rozdziewiczanie.

mamusia

Guest krawat71

Witam wszystkich na forum. Jak zdarzy Wam się spotkać w Krakowie skądinąd znane na tym forum STI MY2005 z otwartym Blitz-em pod zderzakiem oraz faceta w krawacie w środku to prawdopodobnie będę ja.

w krawacie w środku

Polknales krawat? Ciezko bylo? Nie doskwiera? :wink: :mrgreen:

Witamy. :cool:

Swoja droga, ciekawe, czy ktos z nowych dostal samochod po choinke. :mrgreen:

Witam :lol:

Chciałem powiedzieć dobry wieczór, ale zanim dotarł na moją pocztę link aktywujący, zdążyła zapaść noc :cool:

Jestem posiadaczem Subaru Legacy 2.0, a czy aż tak bardzo szczęśliwym, to się jeszcze okaże :cool:

Zawsze Kochałem Japończyki, nadeszła w końcu pora na Subaru :twisted:

Przekonał mnie kumpel i spacyfikowała rodzina :lol:

Poza wszelkimi informacjami jakie pewnie tutaj wyszukam, cieszę się, że będę miał z kim dzielić wzloty i upadki związane z moją Nową Panią - Subarką :cool:

A jestem prawie przekonany, ze wśród Legacy trafiłem na Kobietę :twisted:

EDIT:

Kupiłem ją na mikołaja :twisted:

Dzień Dobry. Serdecznie witam wszystkich. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Subaru Legacy Outback 2.5 z 2000r. Od jakiegos czasu przeglądam sie Waszym rozmowom, aż w końcu przyszedł czas na przywitanie, niestety od razu potrzebuje małej pomocy, ale to w innym miejscu. Pozdrawiam wszystkich.

Dzień dobry wieczór WSZYSTKIM :cool: Mam nadzieje, że całkiem się przekonam do Subaru, gdyż od jakiegoś czasu podoba mi się koncepcja pojazdu awd, a marka proponuje pojazdy, które chyba najbardziej do mnie przemawiają, po za tym też nie bez znaczenia jest fakt mocnego oddziaływania KJS-ów na mnie, gdzie jak wiadomo pojazdy Subaru bardzo mocno "dają rade"....no. Trochę pogmatwałem, ale jeszcze raz WITAM :mrgreen:

Sylwester, wiecej pomocy niz od ludzi na tym forum nie to nigdzie nie uswiadczysz, bo sie po prostu nie da. Nowy jestes na forum to jeszcze sporo przed Toba do odkrycia w tej sprawie. :cool:

Ale dzieki za zyczenia! :wink:

Witam wszystkich z 3miasta!

Obecnie poruszam się prawie sportową Hondą Accord Coupe 3.0, którą sprzedaję,

Szukam dobrego Outbacka 2,5 XT Turbo,

Pozwolę sobie czasem was popytać o to auto,

Pozdrawiam!

Mack

• Aga locked this topic