Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Od prau miesięcy czytam to forum, ale dopiero teraz, kiedy kupiłem sobie na urodzinki (czyli dzisiaj) '97 GT mogę się oficjalnie ujawnić :>

 

 

Witamy i prosimy o fotki nowego nabytku w odpowiednim topicu :wink:

 

PS. Wszystkiego najlepszego 8)

 

Dzięki serdeczne. Fotki w tygodniu w odpowiednim topicu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono forumowiczów!

 

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad kupnem samochodu i nie wiedziałem, co wybrać – jakieś nowe punto, fabie, itp., czy może jakiś prawdziwy samochód? Wtedy przypadkiem trafiłem na to Forum, przeczytałem chyba wszystkie posty, a że Impreza od dawna chodziła mi po głowie – wybór był prosty. Tak oto stałem się szczęśliwym posiadaczem Subaru Imprezy 2.0 ’97. Autko może trochę wiekowe, ale to właśnie dzięki Waszym sugestiom postawiłem trochę poszukać i znaleźć coś ciekawego w niezłym (mam nadzieję) stanie technicznym. Jak na razie mam na koncie 5tyś przejechanych kilometrów i wielki problem, gdy muszę gdzieś jechać moim dotychczasowym Bravolotem.

Tak, więc jeszcze raz witam wszystkich i dziękuję za pomoc (nawet tą zaoczną) w wyborze samochodu.

Pozdrawiam

Sebastian

 

Witam Sąsiada zza miedzy. Gratulacje i witam na Jedynie Słusznym Forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SI jeżdzi się wybornie. W sumie bardzo przewidywalne autko. Nie ma jakiś tendencji do nadsterowności ani podsterowności. Poprzedni właściciel ( po niekąd kierowca rajdowy również) mówił: zobaczysz te spojrzenie na aucie zawieszone jak będziesz przejeżdzał. Auto naprawdę budzi ciekawe reakcje. Jedna z nich była taka: Jadę właśnie po kupnie do domu. STaję na krzyżówce i widzę jak 2 kolesi patrzy ukradkiem i komentuje nagle jeden na cały głos - patrz jaki lancer evo na co drugi - Ty debilu to przecież Subaru idioto:)

Mało nie umarłem ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Jestem po raz pierwszy na tym forum, po raz pierwszy w tym serwisie, ale nie od dziś kręci mnie zabawa, jaką daje szalona jazda bokiem :)

Choc mam zaledwie Corsę 1.0, to przyznam, że da się tym robić ładne kontrolowane zimowe wariacje. Pytanie: czy latem, na mokrej i suchej nawierzchni da się również powariować, bez urwania sobie kółka? :)

Może będe miał okazję sie przekonac już niebawem ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim nowym :D

 

Szczególnie serdecznie i odrębnie witam vroobla... :wink: O urywaniu sobie kółek możemy pogadać we właściwym wątku - zapraszam na "SJS forumowy Kielce", czy jakuś tak :twisted: Niniejszym wciągam Cię tam na listę części extreme (tak kółka nie urwiesz, za to aureolkę, owszem, stracić możesz :roll: :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarłem do "magicznej zmiennej" - dobre, trzeba przyznać... :D

 

Witam!

 

Bytom !

 

Ale tam była Impreza.... ze niewiele pamiętam .... :lol: a gwiazd widziałem więcej niż 6 :)

 

To jeszcze w czasach jak mogłem pochłaniać trunków ilościach 1/3 Mamuśki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowa twarz w subaru z Wrocławia. Stara jeżeli chodzi o samochody i rajdy:)

 

No to widzę Wrocław się ostatnio rozrasta. A ktoś niedawno pisał, że subarowa posucha w tym grodzie :D

 

Witam.

 

Witam może i sie rozrasta ale na dniach otwartych to mało chętnych było, a jest spora grupka starych wyjadaczy z Wrocka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Pierwszy post na forum, warto się przywitać. Śledzę je od dawna, ale do tej pory raczej milczący byłem, dziś się witam oficjalnie, bo i jest okazja :-)

 

Hm.. całe dotychczasowe życie jeździłem Hondami, dźwięk VTEC'a przy 7 tys. obrotów, to najpiękniejsza muzyka ;-) Niemniej chyba dorosłem do zmiany marki.

 

Długo się wahałem... Nie muszę pewnie tlumaczyć tego na tym forum, gdzie jak domyślam nie ma ludzi, dla których auto jest tylko narzędziem pracy. W grę wchodziły tylko trzy marki (znalazłoby się jeszcze kilka, ale biorę pod uwagę te realne) - Honda, Alfa, Subaru - każda z nich IMHO coś w sobie ma. Hondy na razie dość (choć już prawie kupiłem nowego civic'a), w Alfie się zakochałem i też już prawie nabyłem 147 Selespeed (naprawdę mi się podobała jazda czymś takim), ale tez zrezygnowałem z obawy o, że tak się wyrażę, "delikatność" tego auta.

 

No i efektem tych wahań był dzisiejszy zakup Subaru Impreza WRX '01. Auto jeździ masakrująco... Wciąż trzęsą mi się ręcę... A uśmiech z twarzy nie znika :-)

 

Najgorsze jest to, że zaraz wyjeżdżam na dwa dni służbowym autem (90-cio konna Astra II :-/ ), a Subar zostaje na parkingu. No ale ufam, że w weekend się trocszkę autem już nacieszę :-)

 

pozdrawiam serdecznie

krzysztof vel wodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i efektem tych wahań był dzisiejszy zakup Subaru Impreza WRX '01. Auto jeździ masakrująco... Wciąż trzęsą mi się ręcę... A uśmiech z twarzy nie znika

 

Musze cie bidulo zmartwic ..... ten grymas ci juz tak zostanie i z renkami tez bedziesz mial problema jeszcze dlugo. Znaczy sie zlapales syFHIa dożywotnika. Piersze stadium jes wyjontkowo upierdliwe i dopiero później bedzie ......... gorzej. Jak by sie dało wyzdrowiec to zyczył bym Ci powrotu do zdrowia a tak to Ci życze miłego pobytu na odziale PsiFHIatrii. Jak kazden w tem szpitalu jezdes przypadkiem nie rokującym nadzieji.

 

mamusia oddzialowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...