Jump to content
MacGregor

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

i moderatorow
:shock: Kto to taki?

Dziwne słowo :mrgreen:

witam wszystkich nowych,

pawel27, jak wygląda Subaru przyszłości (tak patrząc na rocznik Twojego), wrzuć fotki :mrgreen:

No tak, ale mój "F" jest czerwony, a jak wiadomo czerwone wozy na "F" są piekielnie szybkie :mrgreen:

i moderatorow

O to to - dobry początek :mrgreen:.

i moderatorow

O to to - dobry początek :mrgreen:.

Ja chyba nadal nie przywitałem się w tym wątku, więc witam, jestem tu już stary i chciałem się przywitać ze wszystkimi uzytkownikami forum jak i moderatorami, a w szczególności z wspaniałym, wyjątkowym super fantastika Przemqiem :mrgreen:

witam wszyskich fanow subaru i moderatorow

O to to - dobry początek .

Przemeq - Ty sie tak nie ciesz - z tego wyglada, ze jestes tylko moderator, a nie fan Subaru :mrgreen:

radekk, no ja Cie prosze - daj mi Ty parasol, bo mi wazelina z gory na moj post cieknie :mrgreen:

radekk, no ja Cie prosze - daj mi Ty parasol, bo mi wazelina z gory na moj post cieknie

Aż oplułem monitor :lol::lol:

Niedawno zostałem jakże szczęśliwym posiadaczem OBKa więc witam wszystkich serdecznie. :)

Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów, chyba zapomniałem się przywitać... :roll: Kocham moje (i nie tylko) Subaru i lubię z zasady ludzi nimi jeżdżących, bo Subarakami na ogół jeżdżą ich wielbiciele a nie przypadkowi użytkownicy, więc powymieniajmy się doświadczeniami... :wink:

witam nowych :smile:

emotorsport, milo takich ludzi tu powitac. u mnie historia wskazuje 2,0 bara bara :twisted::mrgreen:

Guest marbor

Witam wszystkich.Od około 30 miesięcy jeżdżę Legacy 2.0 my 2006. Sporo doświadczeń i przemyśleń , którymi warto podzielić się na forum. Tradycja nakazuje najpierw się przywitać . Niniejszym to czynię. Pozdrawiam forumowiczow.

Witam wszystkich. Od 2 miesięcy jestem posiadaczem WRX'a czyli mało o tym samochodzie wiem. Mam nadzieję że dzięki forum czegoś nowego się dowiem.

pozdrawiam

moderator to admin techniczny a uzycie " i "nie wyklucza adminow jako fanow subaru

Foty oczywiscie wrzuce a 20009 wyglada podobnie jak 20008,wprowadzono niewielkie zmiany kosmetyczne i kilka technicznych

pozdro

moderator to admin techniczny a uzycie " i "nie wyklucza adminow jako fanow subaru

Moderator to wróg zwykłego użytkownika :twisted:

Dlatego pytam po raz kolejny. Kiedy zrobicie mnie moderatorem? :razz:

radekk, no ja Cie prosze - daj mi Ty parasol, bo mi wazelina z gory na moj post cieknie

To teraz też cieknie :lol::lol::lol:

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 11:56 pm ]

Aha... bo zapomniałem po co żem się zjawił w tym temacie :oops:

Witam wszystkich "świerzaków" na forum, pozdro :wink:

To teraz też cieknie :lol::lol::lol:

Jakby co mam na sprzedaż kilka parasolek, w atrakcyjnych cenach :mrgreen:

a mają logo jedynie słusznej marki Made in Japan, lub choć napis Subaru :?: :razz:

a mają logo jedynie słusznej marki Made in Japan, lub choć napis Subaru :?: :razz:

Nie ma sprawy, takie też mogą być :cool:

Witam serdecznie wszystkich nowych, w tym posiadaczy wozów, o którym nie śniło się nawet Dyrekcji:

a 20009 wyglada podobnie jak 20008

:mrgreen:

emotorsport, milo takich ludzi tu powitac. u mnie historia wskazuje 2,0 bara bara :twisted::mrgreen:

Dzieńdoberek. To było tak: Pan Bóg jednak kochał ludzi, któregoś razu zrobiło mu się głupio za Adama i Ewę, za te eksperymenty z puchą Pandory, uznał nas jednak za wartościowy gatunek i dał ludziom w nagrodę SUBARU! :lol::lol::lol: A ile mi dmucha mój pupilek, tak dokładnie to nawet nie wiem, na pewno dmucha 1,8 a potem koncentruję się raczej na prowadzeniu STi wersja F 16 a nie na zegarach, cholerne przeciążenia.... :grin: a człowiek już nie najmłodszy... :lol: wiem, że na ssaniu jest minus dwa, to też chyba pozytywnie...Chciałem go przetestować ostatnio w Olsztynie na nocnym wyścigu na Ćwierć Mózgu, ale okazało sie że nie ma miejsc...jak się wyklepałem czym przyjadę...Trudno, widocznie musiała wygrać kurwietta... :sad: Postrafiam śistkich Polakof, a f szczekulności jeszdżoncich Subaru, jak mawia miłościwie nam panujący Papież Benedykt Któryśtam... :lol:

Witam serdecznie wszystkich nowych, w tym posiadaczy wozów, o którym nie śniło się nawet Dyrekcji:

a 20009 wyglada podobnie jak 20008

:mrgreen:

Roczniki 20009 zaczynaja sie od maja 20008,jak jeszcze cos ci wytlumaczyc chetnie pomoge "znawco" subaru :grin: