Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Siema! Jestem Kinga, mam 24 lata, jestem fanką Subaru, posiadam Imprezkę 2.0 wolnossącą w kombi, pozdrawiam ze Śląska  

Posted Images

Witam

Co prawda to moj drugi post ale lepiej pozno niz wcale. Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczow. Subaru jeszcze nie posiadam ale jestem na dobrej drodze. Mieszkam w Krakowie.

Pzdr

Tomek

Witam szanownych forumowiczów,

Wcześniej wysłałem niechcący na "pozdrawiamy się" ups. Mam na imię gzyp1 i od chwil kilku ślędzę forum, zacząłem wraz z pierwszą myślą zakupu Subaru. Myśl tą zamierzam realizować konsekwentnie i w połowie roku myślę zanabyć takowe.

Niestety spełnię czarny sen poniektórych tu osób, tzn. zamierzam nabyć Legacy Boxer Diesel a zmienię go z poczciwego, hałasującego vw golf tdi.. Na usprawiedliwienie mam to, że: nie "hamuję" samochodu przed światłami na płaskim, przepuszczam spieszące się "superwozy" by nie musiały wyprzedzać po "zielonym"

Na marginesie dodam, iż służbowo dane mi jest jest poruszać się dwoma Forkami: 2,5 turbo (do dziś mi się nogi trzęsą) i 2,0 wolnyssak. Ten ostatni w porównaniu do zawirusowanego tdi (300 Nm) bym zjadł na śniadanie (choć doprawiając paskudnym czarnym dymkiem)

Aaa, chcę kupić diesla gdyż lubię taką charakerystykę silnika (motocykl też V2 bo R4 z lenistwa nie chce mi się już kręcić)

daniello

Mam na imię gzyp1

Kiedy są imieniny gzypa1? :mrgreen:

Nie czepiali się w urzędzie gminy przy wydawaniu dowodu osobistego? :mrgreen:

PS Witamy 8)

Witam wszystkich :-)

Obecnie jeżdzę Solarką ale to już niedługo. Okrutnie mi się Outback podoba i mam zamiar takiego zanabyć w najbliższym czasie.

Pochwalę się jak kupię :-)

Pozdrawiam

tak więc witam się

w dodatku serdecznie

i szczerze

i w ogóle

:roll: :roll: :roll:

Maverick_007

Latajacy Bond? Witamy na pokladzie. :mrgreen:

Cala reszte nowych (tych z dziwnymi imionami tez) witam rownie serdecznie. :wink:

Witam serdecznie

Niestety nie jestem jeszcze posiadaczem Jedynie Słusznej Marki. Kiedy kupowałem ostatni swój samochód (2004), nie było jeszcze dyszla :), a przy moich przebiegach (80-100 k rocznie) i niechęci do gazu, zakup benzyny byłby finansowym strzałem w kolano. No, ale teraz zaraz pewnie to się zmieni. Niecierpliwie tylko czekam jeszcze na AT

Sławek

Witam,

jestem z Zakopanego i chciałem wszystkich serdecznie powitać :) jestem nowy ale mam nadzieje że wyniosę z tego forum wszystkie potrzebne info i dużo więcej! sam również służe pomocą i radami :)

Pozdrawiam,

plasma555

Witam,

jestem z Zakopanego i chciałem wszystkich serdecznie powitać :) jestem nowy ale mam nadzieje że wyniosę z tego forum wszystkie potrzebne info i dużo więcej! sam również służe pomocą i radami :)

Pozdrawiam,

plasma555

Witam

Nie bedziesz pierszy. Jeden wynius serwer, dwa głośniki i czterdzieści metrów kabla w DYT-cie.

mamusia

Heja, Jestem świeży na forum - trzeba to się przedstawiam :)

Leszek - Kraków - Forester

Ufff - trochę tu osób jest, niektórzy nawet będą zaskoczeni moją obecnością tutaj :)

Pozdro i do zobaczenia na Plejadach

Dzień dobry, ja tu nowy jestem :razz:

Jeszcze nie właściciel Subaru, ale jako wielki miłośnik japońskich aut 4x4 na "SU" (platoniczny obecnie) mam 50% szans na posiadanie jednego wkrótce :twisted: Forester mi się marzy...

Witam wszystkich forumowiczów - miłośników i fanatyków Subaru. Jestem posiadaczem od ponad roku Legacy MY05 Celebration kombi w kolorze srebrnym. Uważam że to najlepsza decyzja jaką podjąłem dotychczas w sprawie samochodów. :lol:

Pozdrowienia dla wszystkich!

• Aga locked this topic