Jump to content

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]

Recommended Posts

• Replies 20.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, witam wszystkich. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem WRX, na który od dawna miałem ochotę. Muszę się przy okazji nieco pochwalić - udało mi się mianowicie, oczywiście moim zdaniem, wysz

Witajcie,   Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków

Witam wszystkich forumowiczów. Po bardzo długich podchodach, przeczytaniu od deski do deski wszystkich postów dotyczących Imprezy i XV (dzięki Wam wsiadając do samochodu podczas jazdy testowej, czułem

Posted Images

• Dyrekcja SIP
witam wszystkich :grin:

Nissan EXA ???

1.6 czy 1.8 ?

Aaa, witam wszystkich :smile:

Prosze wybaczyć moje zainteresowanie - jeździłem swego czasu bodajże pierwszą EXA w Europie ...

Ehh, te czasy ...... :cool:

Teraz pora przyszła na mnie

Witam wszystkich na forum szczególnie tych których tak bardzo zainteresowałem (nie wiem tak naprawdę czym ? :wink: ) .Obecnie auto którym zasuwam to s60 Turbo i takie małe ale bardzo szybkie CC 1100 .

Jestem na etapie poszukiwania GT

Witam serdecznie

teraz moja kolej witania się - forum obserwuje od pewnego czasu i chyba powoli przechodzę na waszą stronę :mrgreen: - pewnie to będzie jakiś foreś...

pozdrowienia

W związku z napływem Nowych Forumowiczów (witamy! :cool: ) oraz eskalacją zabawy zmienną [ you ] (dla Nowych: to coś, co powoduje, że widzicie, że ktoś Was pozdrawia, albo o Was pisze, choć nie ma szansy, by Was znał) APELUJĘ do Was o czytanie wątków przyklejonych we wszystkich działach (szczególnie: Forum Główne, Techniczne i Organizacyjne), w tym wątków takich, jak ten:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=113167

Witam bardzo!

Podczytuję Was już coś od tygodnia z haczykiem (czyli od momentu zarejestrowania się), bo od dłuższego czasu mój mąż ma na tapecie zdjęcie STI i opis w gg "Think. Feel. Drive.". Do tego w ostatni piątek staliśmy się właścicielami srebrnej IMPREZY 2,0 RC MY 06.

Jako że niezbyt mam etylinę we krwi (nie mówiąc już o tym, że mogłabym mieć ją zamiast tej ostatniej :) ), moja obecność na forum służy nabyciu (przeze mnie oczywiście) wiedzy. Wybaczcie więc, że będę dużo więcej czytać, niż pisać.

Ze swojej strony mam trochę przemyśleń na temat pewnych - nazwijmy to - perturbacji przy kupowaniu samochodu (odbieraliśmy go z Krakowa, od generalnego importera), no i myślę, że mogę być pomocna w takim wątku ostrzegawczym.

Ze swojej strony mam trochę przemyśleń na temat pewnych - nazwijmy to - perturbacji przy kupowaniu samochodu (odbieraliśmy go z Krakowa, od generalnego importera), no i myślę, że mogę być pomocna w takim wątku ostrzegawczym.

Biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania na forum, radziłbym się wstrzymać, a przynajmniej zastosować daleko posuniętą dyplomację - to forum należy właśnie do tego generalnego importera :mrgreen:.

PS Gratuluję zakupu i witam 8).

radziłbym się wstrzymać, a przynajmniej zastosować daleko posuniętą dyplomację - to forum należy właśnie do tego generalnego importera

:shock: :shock: :shock:

nareszcie wpadla tu jakas kocica ... mraauuuu ... :cool:

Ale twój kot nie wygląda na zbytnio szczęśliwego z tego powodu :razz:

Witam Nowych :mrgreen:

Obiecałem synkowi, że jak skończy 3 miesiące, to kupimy samochodzik - padło na Legacy ;-) nawróciłem się z Primery P12 i nie żałuję. A wcześniej jakieś Toyoty były, a dawno dawno to Citroen Bx :)

Gratulujemy synkowi samochodziku :grin: , Tobie również :razz:

Obiecałem synkowi, że jak skończy 3 miesiące, to kupimy samochodzik - padło na Legacy ;-) nawróciłem się z Primery P12 i nie żałuję. A wcześniej jakieś Toyoty były, a dawno dawno to Citroen Bx :)

Gratulujemy synkowi samochodziku :grin: , Tobie również :razz:

Synek się najbardziej cieszy z zaczepów ISO-FIX ;-)

radziłbym się wstrzymać, a przynajmniej zastosować daleko posuniętą dyplomację - to forum należy właśnie do tego generalnego importera

:shock: :shock: :shock:

O co chodzi? Wyrwałeś część mojej wypowiedzi z kontekstu i udajesz Greka... :roll: :twisted:

szczęśliwą posiadaczką Subaru Imprezy i kocham to autko, nie zamienię go na żadne inne :)

A jakiej? Tj. model/rocznik?

Kiedy i gdzie są jakieś zjazdy?:)

Wystarczy wejść do działu "Spotkania Forumowe" i generalnie się pokręcić po Forum - opcji jest bardzo wiele.

Kiedy i gdzie są jakieś zjazdy?:)

Hogi już tak nie częstuje nalewką, więc trudno powiedzieć kiedy będzie następny zjazd. Ale zawsze można się udać do monopolowego i zorganizować jakiś zjazd we własnym zakresie :P:mrgreen:

• Aga locked this topic