Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie chcac sie przywitac jako swiezo upieczony wlasciciej Legacy GX, zakupionego od Piter35. Pozdrawiam i polecam.

Auto wstepnie pooplacane, jeszcze troche papierowego oczekiwania i bedzie mozna smigac.

Po krotkiej przejazdzce autkiem wrazenia - dla mnie bombeczka. Pewnie jakies tam opinie "ze cos mogloby byc takie a nie takie" wyjda dopiero pozniej, na dzien dzisiejszy jestem zadowolony i uradowany jakby mi ktos w kieszen narobil:)

Moje pierwsze Subaru jest. Mam nadzieje ze przy okazji jakiegos zlotu bedzie okazja poznac sie nieco lepiej i naocznie.

Ale poki co raz jeszcze witam i pozdrawiam

 

Zaycev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie na Forum Subaru.

Zachorowałem wpierw na Imprezę WRX-a, ale ze względu na ich ceny, które nie są niestety niskie, odpuściłem sobie i kupiłem na otarcie łez Fiestę S 1,8 16V 105 KM - całkiem ciekawe autko, strasznego ma kopa zarówno w mieście, jak i na trasie. Jednak marka Subaru wciąż mi chodziła po głowie, więc zdecydowałem się kupić Legacy Outback-a 1998-2001, a sprzedać moje Mondeo kombi, które, nie ukrywam, świetnie się spisuje od 2,5 roku jako auto na co dzień, jak i długie rodzinne podróże. Jest bezawaryjne, komfortowe, ma super zawieszenie, itp. Jednak "dobija" mnie silnik 1,6, który ma jedyne 90 KM, poza tym nie zawsze spisuje się na trudniejszych nieuczęszczanych, zabłoconych drogach. Stąd Outback. To tyle o mnie i moich samochodach. Na Forum jest moje pierwsze ważne pytanie "techniczne".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie na Forum Subaru.

Zachorowałem wpierw na Imprezę WRX-a, ale ze względu na ich ceny, które nie są niestety niskie, odpuściłem sobie i kupiłem na otarcie łez Fiestę S 1,8 16V 105 KM - całkiem ciekawe autko, strasznego ma kopa zarówno w mieście, jak i na trasie. Jednak marka Subaru wciąż mi chodziła po głowie, więc zdecydowałem się kupić Legacy Outback-a 1998-2001, a sprzedać moje Mondeo kombi, które, nie ukrywam, świetnie się spisuje od 2,5 roku jako auto na co dzień, jak i długie rodzinne podróże. Jest bezawaryjne, komfortowe, ma super zawieszenie, itp. Jednak "dobija" mnie silnik 1,6, który ma jedyne 90 KM, poza tym nie zawsze spisuje się na trudniejszych nieuczęszczanych, zabłoconych drogach. Stąd Outback. To tyle o mnie i moich samochodach. Na Forum jest moje pierwsze ważne pytanie "techniczne".

 

Pozdrawiam

 

Powitac w coraz wiekszej Forumowej Braci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżdżąc do tej pory w sumie szybkimi FWD, przejechałem się parę razy Imprezą (WRX i STi). Stwierdziłem, że mam dość samochodów wygodnych lub stylowych i chcę poszukać radości z przemieszczania się z punktu A do punktu B (szczególnie w zimie). No i jestem i śledzę. Zaraz zadam parę pytań pod innym tematem. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Arek/Wrocław....

 

Co prawda nie jezdze subaru, ale na 99% taka bedzie marka mojego nastepnego samochodu :) Póki co od 2 miesiecy ujeżdzam cos

takiego .

 

Po krotkich doswiadczeniach z ujezdzania 250 KM potwora z napedem na przód :/ wiem, ze moj kolejny samochod musi byc AWD - i musi byc rownie mocny :) I zdecydowanie mniejszy, co by czuć predkosc (jezdzac s60 za czesto musze patrzyc na licznik bo jej nie czuje). I chyba impreza jest czymś, co idealnie w te wymagania sie wbija :) Quattro jakos do mnie nie przemawia, AWD w volvo tez raczej nie jest szczytem techniki... Impreza podobala mi sie od zawsze- no i to japoniec.

 

BTW: Chce sie ktos zamienic? ;-)

 

A ze zakupy zwykle robie przemyslane to z wyprzedzeniem zaczne zagladac na Wasze forum :)

 

 

PozdrawiAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Arek/Wrocław....

 

Co prawda nie jezdze subaru, ale na 99% taka bedzie marka mojego nastepnego samochodu :) Póki co od 2 miesiecy ujeżdzam cos

takiego .

 

Po krotkich doswiadczeniach z ujezdzania 250 KM potwora z napedem na przód :/ wiem, ze moj kolejny samochod musi byc AWD - i musi byc rownie mocny :) I zdecydowanie mniejszy, co by czuć predkosc (jezdzac s60 za czesto musze patrzyc na licznik bo jej nie czuje). I chyba impreza jest czymś, co idealnie w te wymagania sie wbija :) Quattro jakos do mnie nie przemawia, AWD w volvo tez raczej nie jest szczytem techniki... Impreza podobala mi sie od zawsze- no i to japoniec.

 

BTW: Chce sie ktos zamienic? ;-)

 

A ze zakupy zwykle robie przemyslane to z wyprzedzeniem zaczne zagladac na Wasze forum :)

 

 

PozdrawiAM!

 

Mam nawet taki sam kolor :wink:

Polecam zakup 18" kółek i delikatny chiptuning. Obraz samochodu zmienia się na korzyść. "Z rolowanego" szybszy od WRX-a. Jednak w Subaru czuję się drogę... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...