Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!!Jestem nowy i zarejestrowalem sie w jednym celu.Gdyz spodobaly mi sie subaru.niestety jeszcze zadnego nie mam ale planuje zakup imprezy rok 96 poj.1,6 bo chba te najmniej pala :razz: .na auto juz prawie mam ale boje sie z utrzymaniem.ok bo to mialo byc tylko przywitanie.wiec witam jeszcze raz wszystkich zapalenicow 4x4 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

 

4 miesiące przeglądania Waszych postów spowodowały, że każdy z 9 dni opóźnienia w odbiorze mojego forka dłużył się niesamowicie

 

szczególne podziękowania dla krzysioma - dzięki Twoim postom jeszcze zanim odebrałem samochód byłem już przyzwyczajony do niewygodnego fotela, niedziałającej klimy i radia :wink:

 

wczoraj przekonałem się jak to jest w moim autku: fotel faktycznie niezbyt wygodny przy dłuższej jeździe, radio - sami wiecie, ale za to jak się okazało, że jednak klima radzi sobie przy wczorajszych 28 stopniach (w dodatku ciepła) na dworze, to czułem się normalnie jakby od razu miliard i w środę i w sobotę :grin:

 

tym sposobem cieszę się z klimy, zamiast martwić fotelem i radiem

 

a poza tym, jak to cudo jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególne podziękowania dla krzysioma - dzięki Twoim postom jeszcze zanim odebrałem samochód byłem już przyzwyczajony do niewygodnego fotela, niedziałającej klimy i radia :wink:

 

:lol::lol::lol:

 

odrazu widać, że rozumiesz i czujesz klimat The Forum :mrgreen: powitać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolne Dzien dobry,

 

wlaśnie zajechalismy do domu nowym Foresterem. a ponieważ czytamy forum od pewnego czasu, to zameldujemy sie "fachowo": foreś, wolny ssak, MY07

no i korzystając z okazji dziekujemy forumowiczom za:

- przekonanie nas (metodą pasywną) do jedynie słusznej marki

- analizę rynku ubezpieczen

- wykaz rzeczy, których poprawić się da...

 

A teraz chcemy zapytać o naukę jazdy. Już wiemy co to jest SJS, ale tajemniczego Wróbla roszyfrować nie zdołaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru,

wrażenia z jazdy są naprawdę ciężkie do opisania... :cool:

Jestem pewien, że jeszcze przez bardzo długi czas

będę z niego wysiadał z wypiekami na twarzy... :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególne podziękowania dla krzysioma - dzięki Twoim postom jeszcze zanim odebrałem samochód byłem już przyzwyczajony do niewygodnego fotela, niedziałającej klimy i radia :wink:

 

wczoraj przekonałem się jak to jest w moim autku: fotel faktycznie niezbyt wygodny przy dłuższej jeździe, radio - sami wiecie, ale za to jak się okazało, że jednak klima radzi sobie przy wczorajszych 28 stopniach (w dodatku ciepła) na dworze, to czułem się normalnie jakby od razu miliard i w środę i w sobotę :grin:

 

tym sposobem cieszę się z klimy, zamiast martwić fotelem i radiem

 

a poza tym, jak to cudo jeździ...

 

Oj krzysiom, mission incomplete...

 

:twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do tego momentu byłem raczej obserwatorem forum, ale zmieniam status na bardziej aktywny :)

 

Subaru (WRX MY02 EU SPEC) mam od niedawna, ale od razu przyznaję - to był świetny wybór.

 

Prawie jak na spowiedzi: byłem amatorem włoszczyzny - jeździłem:

- Lancią Prismą

- Lancią Deltą 1. GTie '87

- Lancią Deltą HF Integrale 8v '90

 

Po sprzedaży tej ostatniej już prawie kupiłem HF Integrale Evoluzione 16v... ale wtedy przyszła chwila namysłu. Mimo iż Lancia dostarczała wrażeń porównywalnych z jazdą gokartem z silnikem F1, to jednak przez kilkanaście lat japończycy poprawili wiele rzeczy w konstrukcji silników, zawieszeń, napędów... Tak więc zmieniłem orientację i absolutnie tego nie żałuję.

Ilekroć wchodzę i wychodzę z samochodu mam uśmiech na twarzy :grin:

 

Oprócz tego remontuję i pasjonuję się starymi motocyklami, zwłaszcza kwiatem polskiej motoryzacji lat 60-tych (Osa, Junak, SHL)

 

Pozdrawiam!

 

PS

jeżeli ktoś ma ochotę obejrzeć parę fotek moich poprzednich toczydełek, to zapraszam na http://skirzynski.com/photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

no wreszcie jest

turdziiiGT i jarmaj wielkie dzieki za pomoc

pozdrawiam

noooo w końcu mam nadzieje ze będzie dobrze służył
Nie ma sprawy, zawsze to fajnie jakieś ładne auto pooglądać!

Owocne......eeeee.... może lepiej zabrzmi przyjemnego eksploatowania!

ponownie (z powodu zmiany nick`a)

dawniej mec.martenka obecnie dżek

witam serdecznie wszystkich forumowiczów :

nowych, tych których juz poznałem i tych których jeszcze nie znam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...