Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!! :smile: dzień dobry...mam na imie BIMBER i mam wystarczająco dużo lat by powiedzieć... Wmorderator nie czepiaj się tak ty....kawiorku ty jeden (z wielu) nowych ludziów :idea::idea: :!:

 

DOBRZE napisane ja naprawde jeszcze wszystkiego nie kumam moze :bimber: mi podpowiesz co to sa te u gory znaki dokladnie ?/IGNORUJ?/ jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!!! :smile: dzień dobry...mam na imie BIMBER i mam wystarczająco dużo lat by powiedzieć... Wmorderator nie czepiaj się tak ty....kawiorku ty jeden (z wielu) nowych ludziów :idea::idea: :!:

 

DOBRZE napisane ja naprawde jeszcze wszystkiego nie kumam moze :bimber: mi podpowiesz co to sa te u gory znaki dokladnie ?/IGNORUJ?/ jack

 

w wyszukiwarce gdzieś jest temat odnośnie tych wynalazków :mrgreen:

ignora możesz dać osobie której postów nie masz chęci czytać z tego co pamiętam , cytować już umiesz :mrgreen:

nie przejmuj się tym co piszą czasem ludzie a z biegiem czasu naumiesz się wszystkiego potrzebnego i nie...aha nie bierz do siebie tego co piszą RÓŻNI tylko zawsze podchodź z pewną dozą nieśmiałości , tak jak kobiety do tych podpasek ze skrzydełkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sirchaser" widze ze masz Legacy z podobnych lat jak moje, dlugo nim śmigasz? Jak Ci sie spisuje?Jest to moj pierwszy bolid z napedem na cztery buty....powiedz mi czy zawijanie na ręcznym w żaden sposób nie wpływa destrukcyjnie na oś tylnego koła?Moze czegos sie wystrzegac, bede wdzieczny za informacje.pzdr :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawijanie na ręcznym w żaden sposób nie wpływa destrukcyjnie?

Jeśli:

1) się wysprzęgli,

2) się nie walnie przy tym w żadną przeszkodę,

3) się nie ma na pokładzie małżonki...

to nie powinno być żadnej destrukcji :mrgreen:

 

Pozdrawiam i witam świeżą partię forumowiczów - bawcie się tu dobrze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...