Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, szubaru napisał:
W dniu 7.12.2018 o 08:56, DON Pietro napisał:

Yoooooo. Witam wszystkich. A to moja perła:D

IMAG1091.jpg

 

Witaj, @DON Pietro parkujesz na ul. Mareckiej ? Widziałem kilka razy, ładnie wygląda :)

Hej szubaru, tak zazwyczaj tam :)  Dziękuję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

zarejestrowałem się na forum w 2007 r., jeszcze jako posiadacz Passata. Od tamtej pamiętnej daty jestem nałogowym czytaczem. W międzyczasie przesiadłem się do Legacy, potem do Forestera SJ ale dopiero moje ostatnie Subaru dało impuls by się odezwać ;) Niedawno udało mi się kupić samochód, na który chorowałem 15 lat i od którego zaczęła się moja fascynacja marką. Forester SG. I na dodatek dość... mało seryjny :D. W tej chwili powoli uczę się nim jeździć, a w międzyczasie walczę z rożnego rodzaju przypadłościami wieku dojrzałego - oczywiście auta :mrgreen: Udało mi się już np. urwać przegub, przestało działać podnoszenie szyby kierowcy, produkcja dymu na zimnym zawstydza Bełchatów, P0401 itp. itd. Ale jestem daleki od rzucenia ręcznika i mam szeroko zakrojone plany dalszych zmian. Co z nich wyjdzie, to się okaże... Szczególnie, że nie mam  dokumentacji modów, opieram się jedynie na przekazach ustnych. I potrafią się zdarzyć niespodzianki. Czasami miłe, np. bylem przekonany, że mam zupełnie inny zawias niż w rzeczywistości ;) Mnóstwa rzeczy nie wiem, a w tematach modów jestem świeży...

 

W związku z powyższym, podejrzewam, że moja aktywność na forum znacznie wzrośnie, za co z góry przepraszam :faja:

 

(Nie mam na razie lepszych zdjęć, niestety)

IMG_1356.jpeg

IMG_1352.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze się nie przywitałem...

 

Witam wszystkich, mój pierwszy japończyk w garażu i pierwsze awd. W życiu nie jeździłem z napędem na 4 koła i generalnie jestem zachwycony. Auto co prawda posiadam kilka dni, ale to np jak pracuje lewarek skrzyni biegów.. cudo. Chyba w końcu znalazłem to czego szukałem jeżeli chodzi o auto ;)

 

Foto takie od tylca, w tej generacji najbardziej mi się podoba auto z tego właśnie profilu ;)

48362238_565856953866259_4859996790981656576_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, latem stałem się właścicielem pięknego Legacy H6 spec.b (2007) i w związku z tym będę sie tu często pojawiał bo problemow juz troche, ale frajda z jazdy niesamowita wiec na razie ani myślę o porzuceniu mojego pierwszego Subaru :) 

Pozdrowienia i Wesołych i śnieżnych :D Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, 

wiem, że bez zdjęć się nie liczy , więc zrobiłem coś na szybko dzisiaj rano ;) , co do meritum jestem tu już chwilę ale dopiero kupiłem autko spod znaku Plejad.

Forester II 2.5 NA ( US) 2007 -  w kraju od 2008r (tzw mienie przesiedleńcze) - niby prześwietlony przez raporty ;) , rudej nie widać, UPG zrobiona w 2016r (oby dobrze), zasilany LPG od 2017r na instalacji KME, tak po za tym to bieda wersja X - życzę sobie i innym przyjemności z jazdy i akceptowalnych kosztów z eksploatacją !

Witam jeszcze raz wszystkich  :) 

IMG_20181219_053901.jpg

IMG_20181219_053925.jpg

IMG_20181219_053939.jpg

IMG_20181219_053946.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim! Kłania się Grzesiek - Dj Brabus - z Krakowa. Zajawiony Subaru od lat, ale swojego jeszcze nie miałem - liczę jednak, że zmieni się to zaraz po nowym roku, bo szukam Legacy III w kombiaku.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, cześć i czołem!

Mam plan przygarnąć kolejnego japońca na swojej "drodze łącznika" :) póki co autem wyboru jest Forester SG przed-lift, mam nadzieję, że będzie to godny następca koleżanki z Hiroshimy.

Pozdrawiam!

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie...

 

W tym roku miałem przyjemność uczestniczyć w zlocie Subaru organizowanym na torze w Kielcach. To wydarzenie sprawiło, że założyłem konto na forum oraz zachciałem własnej Imprezy :). Aktualnie jestem na etapie poszukiwania przyzwoitego egzemplarza.

Pozdrawiam

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...