Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Darek z Otwocka k. Warszawy. Zarejestrowałem się ponieważ planuję zakup forestera z 2013 roku 2.0 XT 240KM CVT z przebiegiem 106 tys km.

Dokładnie tego: https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0-240-km-xt-2wl-salon-polska-fv23-ID6B3nbf.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Mile widziane uwagi na co mam zwrócić uwagę przy zakupie i z jakimi kosztami w najbliższym czasie się liczyć. Obecnie jeżdżę hondami. Miałem nawet kupić CRV ale po jeździe próbnej subaru zmieniłem zdanie. 240KM kontra 155KM zrobiło swoje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Butla napisał:

Posiadacz zielonego Turbodziadka  wita wszystkich :)

Na forum trafiłem jakiś rok temu, po tym jak jednemu forumowiczowi podkupiłem powyższe "wozidło" ;)

Ooooooooooooooooooooo witamy!!! :P

I gad się wyłonił! :biglol: Siema Podkupowiczu! Przynajmniej dzięki temu mam z kim teraz porywalizować autem o podobnym specu jak mój :D;)

 

 

Uważajcie koledzy i koleżancy, ten Turbodziad jest meeega szybki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bakacz napisał:

Witam wszystkich, dziś zupełnie spontanicznie posiadłem Legacy IV 2.5, przeleciałem po trasie godzinkę i stwierdziłem, że to genialne auto.  Zaczynam czytać...

46022128_1931621843586235_5565437575847477248_n.jpg

 

Doskonała spontaniczna decyzja! Będziesz zadowolony :) Witamy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezmiernie miło przywitać się z Wami jako (od 4 godzin) posiadacz pierwszej, wymarzonej Imprezy - 2.0 Ecomatic 160km kombi. Jest lekki swist po puszczeniu sprzegla, po wcisnieciu cisza i spokoj, juz znalazlem watki, w poniedzialek bedziemy smarowac kulkę, jak nie poskutkuje, to lecimy do Jako ;) Joooooł! 

 

915681918_2_1080x720_20-160km-4-4-klima-lpg-i-wlasc-serwis-de-dodaj-zdjecia_rev017.jpg

Edytowane przez Biały Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem wszystkim tu obecnym. 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem subaru imprezy wrx sti z 2011 r sedan :):):) Bardzo sie czesze tym wyborem pomimo wad i zalet tego autka. Zrobione juz 500 cieżkich kilometrow i z satysfakcja wracam do srodka i jezdze dalej. 

 

 

Pozdrawiam wszyskich subarowych :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno, dawno temu posiadałem subaru imprezę z 1998r, a właściwie koncerto, bo silnik 1,6.

Potem raczyłem się głównie saab`ami. Od jakiegoś czasu naszło mnie na automat w benzynie, opcjonalnie napęd 4x4. No i po wielu analizach padło na outback`a.

Szukałem i znalazłem, mam nadzieję, że nie utopię... Za parę dni powinienem odebrać. Jest już po sprawdzaniu, jeździe próbnej, więc pozostaje wpłacić i ... zobaczymy jak nasze losy dalej się potoczą :)

 

otback.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Koleżanki i Kolegów,

 

Subaru jeżdżę 3,5 roku, aktualnie posiadam (a właściwie posiadałem) Legacy 2.0 165KM `07, ale dwa tygodnie temu został sprzedany.

 

W marce zakochany byłem od dawna, zawsze chciałem posiadać jedyne słuszne 4x4 plus ten boxer... :)

 

Swoje auto sprzedałem, gdyż zamarzyło mi się 3.0 H6 SpecB i takiego aktualnie poszukuję.

 

Pozdrawiam również Pana Stanisława z Katowic (aktualnego właściciela już nie mojego Legasia).

 

W związku z poszukiwaniami Spec`aB, będę zapewne regularnie na forum.

 

PS. Gdyby ktoś z Was, gdzieś, kiedyś planował sprzedaż swojego Speca, bardzo proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam,

Michał

Radom

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam na imie Mateusz i tydzień temu kupiłem stworka 1999. Mam zamiar nim śmigać wokół komina i wozić swoje pszczoły i ule:) Oczywiście chcę o niego dbać a nie zajeżdżać jak często ma to u nas w kraju miejsce przy starych autach. Pozdrawiam z Bydgoszczy.46827898_609141306155887_7862710763801018368_n.thumb.jpg.aafc12ed252fd1987da6eda4299a901a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam subarowiczów!

 

Dziś przetestowałem świeżo odebranego Forka SG 2.0 (2007/2008) w atmosferze w mżawce w Puszczy Kampinoskiej a potem na trasie Błonie-Janki-Ursynów. Autko zaskoczyło mnie pozytywnie -- trzymało się drogi jak przyklejone a po wdepnięciu do podłogi odjechało na A2 że hej. Po przesiadce z turbodoładowanego 2.0 HDI zdecydowanie pozytywne wrażenia i nawet brak turbo nie przeszkadza. Żona już chce przejąć stery.

 

Jak tylko ochłonę, wrzucę zdjęcie mojego nowego skarbu!

 

Pozdrowienia z Natolina.

 

Piotr

Srebrne cudo już przetestowane w terenie.

148.jpeg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...