Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, po ponad 7 latach od założenia konta wreszcie przyszedł czas by się ujawnić na forum i przywitać. Czemu dopiero teraz? Po pierwsze bo tak, a po drugie w maju zostałem właścicielem Subaru. Innego niż planowałem. Które nie bulgocze, nie straszy dzieci w przedszkolu i ma automat. W kolorze, który uszedł by na Astonie, Jaguarze E-Type, lub czymkolwiek z Wysp czyli po naszemu "zielony butelkowy". Witajcie moi drodzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Podążając za wiedzą niezbędną aby zadbać o auto, trafiłem tu.
Do tej pory przewinęły się przez moje krótkie motoryzacyjne portfolio kilka pojazdów, o dziwo prawie każdy z innego kraju. Przerobiłem już Włochy, Niemcy,  Francję i w końcu powróciłem do Japonii (w garażu jednoślad suzuki od 5lat). Od ok pół roku posiadam foresterka SF 2.0 NA, spotkać mnie można na w okolicy Łomianek.

Pozdrawiam Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  

na forum ściągnęła mnie chęć zakupu Subaru, od lat jeżdżę " niemacami" ale potrzebuję czegoś czteronapędowego. 

Zastanawiam się nad Imprezami z lat 98-2000.  Z silnikami wolnossącymi 2,0-125 KM. Na co zwrócić uwagę?  Wiem, że napewno blacharka nadkoli i progów ale co jeszcze?  Słyszałem plotkę,  że przy jakiej kolwiek awarii trzeba wyciągać silnik.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Świeżaki - pamiętajcie ino o jednym - na tym zacnym forum istnieje kult pewnej marki z kurą w logo. Zatem cokolwiek będziecie pisać i jakkolwiek nie będziecie zadowoleni ze swoich Subaraków miejcie w pamięci, iż Skoda lepsza od Subaru -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim :)ja też przeglądam forum od dłuższego czasu ponieważ od roku jeżdżę wrx gh i narazie złego słowa powiedzieć nie mogę jest już troszkę pomodzony więc przyjemnie się jeździ a zwłaszcza zimą jak ulice białe ;d a zdjęcie wrzucę z serwisu przed zimowym sezonem :d

1511605601292.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy Subaromaniacy :hi:Zarejestrowałem się na forum po tym jak szukając rok temu czteronapędowego auta do trudów codziennej jazdy nabyłem drogą kupna tanią Impreze GC 2.0 i pokochałem tą "filozofie" całego napędu. Pokochałem do tego stopnia, że od roku bije się z myślami sprzedaży jednego z moich sprzętów i zamiany na Forestera 2.5 XT (SG). Jeśli jest ktoś z woj. małopolskiego (np. okolice Krk, Trn) i chciałby odpłatnie zrobić prezentacje swojego Forestera XT to proszę o kontakt :PEwentualnie może odbywają się jakieś małe spoty w tych okolicach? 

Największym problemem dla mnie nie jest kupno takigo Forka a właśnie spotkanie się z kimś kto ma ładną sztukę i koniecznie w wersji turbo... jak widzę gdziekolwiek Forestera to już z daleka widzę brak kurnika :lol: Dookoła jeżdżą same Imprezy WRX a to jednak nie to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jestem Maciej z Poznania, posiadam od kilku miesięcy czerwonego Forestera SG z 2007 roku z dwulitrowym silnikiem dohc. Autko jest mi dobrze dobrze znane, gdyż parę lat temu miałem przyjemność zwiedzić takim samym modelem Fortka (srebnym z przebiegiem 20 tys.km sic!) raz  Włochy, drugi raz Chorwację na Albanii kończąc.

Jeszcze do końca nie wiem, czemu mam Forestera.....pozdrowienia, Maciej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 

 

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Forester 2.0i CVT MY17 z systemem EyeSight.

Muszę przyznać, że jeździ się nim świetnie. Nie wiem czy to efekt marki o której zawsze marzyłem, czy fakt że Forek zastąpił 10-cio letnią Lagunę III. 

Szukałem samochodu wakacyjnego o zbliżonych gabarytach do laguny i trafiło na Forka. Ta sama wielość bagażnika, ta sama waga, ta sama moc. Fakt, że subaru jest trochę wolniejsze (V max) nie robi mi różnicy szczególnie, że na światłach zbiera się dużo lepiej i nie kręci kołami w miejscu na mokrym :) 

 

Forum już trochę przejrzałem i widzę, że w razie problemów będę mógł prosić o pomoc forumowiczów. 

 

Pozdrawiam wszystkich Subaru maniaków :-D

IMG_20180829_174627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć "świeżynki" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Mam na imię Wojtek. Podjąłem decyzję o kupnie prawdziwego samochodu i wybór padł na Subaru Forester drugiej generacji 2,0 XT , najlepiej po lifcie. Na forum zalogowałem się po to aby poznać bliżej ten pojazd. Zakup planuję dopiero na początku lub w połowie przyszłego roku więc mam sporo czasu na wybranie tego jednego jedynego. Żebyście sobie Panowie i Panie nie pomyśleli, że skończyłem dopiero gimnazjum i muszę dopiero dozbierać z kieszonkowego :D to będzie moje drugie świadomie kupione auto, a trzecie w domu, służące raz na jakiś czas na wypad gdzieś za miasto. Ma być dokładnie takie jak chcę. Wiem że będzie ciężko coś idealnego znaleźć ale jak już wcześniej pisałem nie śpieszy mi się z kupnem samochodu. Wcześniej kupowałem zwykłe wozidła bez polotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie:)

 

Jestem bardzo szczęśliwym użytkownikiem marki Subaru od ok. 6 lat. Obecnie jeżdżę Outbackiem V gen. (2.5i) wcześniej 2.0d IV gen. ale szybko sprzedałem;). Rodzinę też trochę zaraziłem więc i GC 2.0i też się przewija, ostatnio nabyłem STI Blobeye 2004 (DCCD) i jakoś mnie to skłoniło do głębszego wtajemniczenia w rodzinę plejad:)

Pozdrawiam i do miłego...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...