Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wcześniej  jako przeglądający, obecnie jako oczekujący na dostarczenie auta, pozdrawiam serdecznie wszystkich posiadaczy i miłośników pojazdów spod znaku "6 gwiazd".

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja sie przywitam :)

Miesiąc temu zapoznałem się z Legacy III gen. Na początku musieliśmy pójść na kilka kompromisow ale teraz nasza przyjaźń trwa w najlepsze ! w autko mam zamiar trochę zainwestować w najbliższym czasie i zobaczymy jak odpłaci się ten mój dziadziuś...

Pozdrawiam serdecznie!
829ff297dd0262d957bdeec6fb021c58.jpg77709cfd31195b4bf717fc17c31f3a6e.jpg9846b683fe3015b11214903158c46de2.jpg

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przychodzę do Was jako użytkownik, który jest w trakcie poszukiwań swojego pierwszego Forestera.

Obecnie poruszam się Toyotą Auris Hybrid MK15, to tak nudne a zarazem  poprawne auto, iż postanowiłem je sprzedać i poszukać przygody w stajni Subaru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

w środę spełniłem moje wieloletnie marzenie i zostałem posiadaczem Subaru. Chociaż nie jest to docelowa impreza - tylko Forek 2.0i z 2013 to z miejsca zakochałem się w tej marce - już nie tylko platonicznie czyli wzdychanie do filmików z netu ale w pełni - dotykiem, dźwiękiem, odczuciem... :)

 

Krążę w Warszawie i okolicach, więc wypatrujcie czarnego Forka z białą świnką z tyłu :D Będziemy się pozdrawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem "świerzakiem", ale przez kilka lat (aż 9) nie byłem obecny na Forum.
Zgodnie z "etykietą" witam ponownie przede wszystkim @Waldemar Biela - nasza Matka Forumowa 
(prosząc o wybaczenie za nie wypełnianie obowiązków :( ) oraz wszystkich Forumowiczów.

 

Niestety przerwa była związana z różnymi problemami m.in. zdrowotnymi (2xchemia).

Powróciłem na łono Forum m.in. ze względu na syna @MichalN. Miesiąc temu skończył 18 lat 
i zaczął ujeżdżać swojego STForka'99, m.in. na tegorocznych Plejadach. Taka zmiana pokoleniowa.

 

Wielkie dzięki dla @pablonas za pomoc w odzyskaniu dostępu do konta.
 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Aga napisał:

Cześć @JuNo, dobrze Cię tu widzieć z powrotem :)

Cześć,

O ile mnie pamięć nie myli widzieliśmy się na Plejadach w Mikołajkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...