Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie !

Forum przeglądam od dawna, ale dopiero chęć wyjazdu na subariadę zmobilizowała mnie do rejestracji.

Z marką Subaru związany jestem od 2007r, aktualnie jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Forestera XT 18MY.

Jest to mój czwarty Forester, więc nie da się ukryć, że jestem uzależniony, ale wcale mnie to nie martwi:D.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2018 o 20:43, Chevyw napisał:

Cześć, niedawno stalem się właścicielem Forester SH XT 2.5 z 2008 roku. Samochód sprawdzony - bezwypadkowy od pierwszego właściciela z Polskiego salonu. Moc podniesiona na 306km i trochę ponad 550NM. Pare dodatkowych modow jak hamulce, wydech, etc... Szukałem Imprezy STI, ale ostatecznie po jeździe testowej i przeglądzie zdecydowałem się na forka... zdecydowanie nie żałuje :)

b09fb59b9959.jpg

 

Jeszcze raz - cześć wszystkim :) 

 

Bardzo ładnie :)

 

Cześć wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,

Parę miesięcy temu rozpoczęła się moja przygoda z Subaru - w drodze ewolucji pomysłów na auto, skończyło się na Foresterze I 2002. Jest mi drugim domem:)

Niejednokrotnie korzystałam z porad, uwag zamieszczanych na forum i dziękuję za nie, choć już nie wiem komu;) Dziś w końcu postanowiłam się zarejestrować.

Jako, że aktualnie jestem na etapie kombinowania przeróbek i wymianek, pewnie wkrótce będę miała do Was parę pytań.

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów:)

 

Moim marzeniem od dwóch ostatnich lat był nowy mustang GT, już nawet go skonfigurowałem. Podjechałem jednak do salonu Subaru i przejechałem się WRX STI. Przez następne kilka dni nie mogłem spać i w końcu wpłaciłem zaliczkę. Miesiąc temu odebrałem autko rocznik modelowy 2018 niebieski z pakietem Recaro i jestem mega zadowolony:) Mustang nadal mi się podoba ale bardzo się cieszę, że go nie kupiłem;)

 

Pozdrawiam,

Grzegorz z Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada ponownie się przywitać jako pełnoprawny członek tego forum, a nie jako pretendent. Myślałem przez rok o Forku SG a skończyło się inaczej. Na podjeździe od niedawna stoi Forek MY15 2.0i - przejęty zresztą od kolegi z forum - pozdrawiam Michale do tej pory miałem inne samochosy na "F" - francuskie. Dobrze że tradycja jest kontynuowana "F"oresterem.

Pozdrawiam wszystkich - Łukasz

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

945cd307e07d53a7dc4b1b7289cc76c5.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Na imię mi Sebastian. Do nie dawna byłem wąsatym właścicielem Skody Superb III ;) jednak 2 tygodnie temu założyłem zamówienie na nowego XV, czekam do końca lipca aż dopłynie i będę mógł zostać samozwańczym subarczykiem!

 

Pozdrowienia.

Edytowane przez flashu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...