Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Zgadza się. We wszystkich opublikowanych do tej pory testach EyeSight okazywał się bardziej skuteczny.

 

Ponieważ mówi Pan o polskim rynku można wnosić, że  to krytyka pod naszym adresem jako importera. Wobec tego byłbym zobowiązany, gdyby był Pan łaskaw poinformować mnie, gdzie w Unii oferta jest bardziej „ logiczna” ?

 

A tak ogólnie to witam na Forum i życzę przyjemnego pobytu !

Jako , ze jestem nowy nie będę wdawać się w polemikę Volvo kontra Subaru - faworyzuje i to i to a sprawa absolutnie nie jest jednoznaczna w temacie tych systemów....auto "testy" hmmm......

Trochę więcej $$ mogłoby te miłość do tych marek wzniecić nieco bardziej  :) - to tak na marginesie.

Co do krytyki importera (dzięki za reakcje): nie odnoszę się tutaj do tego czy jest lepiej w innych krajach UE czy nie ale raczej do tego co ja ( i jeszcze paru innych) uważam za nielogiczne będąc nowym użytkownikiem Subaru, XV (bez względu na to co sto za ta nielogicznością)
(przepraszam ale także np. na tle innej marki np. na V...w innych tez pieniądzach...ale nie o porównania tutaj chodzi).

Mianowicie (przykładowo): jeśli w najwyższym modelu Forestera XT mogę mieć podgrzewaną tylna kanapę a w najwyższym modelu Outbacka (ten stoi wyżej od XT, prawda?)  już nie nie to gdzie tu logika? 

Podobnie sprawa ma sie z Eye Sight: w XT nie da się zamówić ale już w modelu 2.0 tak.......już wyciągałem portfel u dealera po tego XT a tu taki strzał (portfel schowałem...).

Przydałaby się tez jakaś jedna jasna tapicerka w XT oraz nowym XV (to nie wymaga prac inżynierskich jak np. system Eye Sight)

Rozumiem, ze specyfiką Subaru jest to, ze nie można dokupić opcji ale niech przynajmniej te skomponowane zestawy trzymają się sensownej logiki - inaczej traci asie klientów często przez dosyć drobne niedoskonałości .....nie każdy kupuje Subaru dla "sportu" wiec wyposażenie ma znaczenie.

O opcjach silników było już tyle, ze nic tutaj nie wniosę.

 

Pozdrawiam.

 

Jacek O

 

 

17 godzin temu, Guliwer napisał:

Volvo, Skoda, Dacia - nikogo to nie rusza, ale 50 lat i stary? No dałeś do pieca, idę wykopać sobie grób :mellow:

Oj tam,  oj tam,  przeciętny właściciel Subaru , jak mi się wydaje to raczej nie dobija do 40-stki  !

Jasne, ze przy 50 da się jeszcze wstać z łózka  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aga napisał:

To jest prawidłowe wejście na The Forum :mrgreen:

Niby nowy, a już wie kto tu jest najważniejszy :twisted: :thumbup:

 

Witam oczywiście na forum :)

Nie że lizus :) mamusia tak wychowała :P.

 

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco Was wszystkich

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Imprezy 2.0R MY07 potocznie zwanej Hawk ściągniętego ze Szwajcarii. Od pierwszej jazdy zakochałem się w tym cudeńku i zwariowałem na punkcie gwiazdek. :wub:

Sama historia zakupu brzmi niemal jak dowcip, którym podzielę się z Wami abyście i Wy mogli się pośmiać ;)

 

Powiększyła mi się rodzina i poprosiłem brata ciotecznego żony o pomoc w ściągnięciu rodzinnego auta (kombi), taniego w utrzymaniu i oszczędnego w zużyciu paliwa...

 

Któregoś dnia (gdy akurat byłem na rybach na łódce) dzwoni do mnie numer z poza książki adresowej ... niechętnie odbieram i słyszę:

- Siema Radziu .. - słyszę, że do mnie więc telefon szybko ciach barkiem do ucha i łowię dalej skupiając się na "sandaczowym opadzie"

- Jest impreza ! - mówi głoś w słuchawce

- To za..biście - odpowiadam (bo każdy lubi imprezy)

- Będzie za ok 2 tygodnie ... - mówi dalej

- Super - rzucam nie wiedząc ocb.

- To cześć ... kończy rozmowę

Łowię dalej nie kumając o co chodzi, ale nie stresuje się bo termin baletów odległy ...

Wieczorem dzwoni koleżka brata żony i mówi że wylicytował dla mnie auto i abym szykował kasę. Pytam jakie bo wcale nie załapałem a on:

- Jak to, przecież mówiłem że Impreza ...

- A ile to pali ? - pytam przerażony

- W trasie poniżej 10L/100 a w korkach może i 14L spalić ... ale rodzinna bo w kombiku ;)

 

Zakup lekko ponad mój budżet, więc jedyne co mi zostało to podzwonić po babciach i ciociach z tekstem: Potrzebuje pożyczyć kilka złotych na Rodzinną Imprezę :biglol:

 

Tak oto "przypadkiem" stałem się posiadaczem auta o którym marzyłem jako biedny studenciak.

 

Pozdrawiam

1.jpg.jpg

  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Planuję kupić swoje pierwsze Subaru. Padło na Forestera II 2.0X. Przeczytałem pół forum, żeby chociaż liznąć podstawy dotyczące tego modelu i wynika z tego że został on stworzony dla mnie i moich potrzeb. Co dalej czas pokaże, na razie trwają poszukiwania.

Pozdrawiam Piotrek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam Forumowiczów, od niedawna użytkuję moją pierwszą w życiu Subarynę, o której co nieco poopowiadam w stosownym temacie. Od pół roku przeglądałem forum przed zakupem i cenię sobie tutejszą atmosferę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, forum przeglądam "nielegalnie" od trochę ponad roku, jednak od jakiegoś czasu zagłębiam się w temat Subaru na poważnie więc warto byłoby zasięgać opinii bardziej doświadczonych właścicieli;)

Póki co brak u mnie pojazdu spod znaku plejad jednak i to wkrótce się zmieni- już poszukuję Imprezy wolnossącejB)

 

Pozdrawiam, Gabriel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...