Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

W końcu mogę wyjść z cienia! 

Od dość długiego czasu jestem niemym obserwatorem naszego(w końcu mogę tak powiedzieć!) forum.

Z dniem wczorajszym stałem się szczęśliwym posiadaczem pierwszego w życiu Subaru.

Początkowo miała być to Impreza blob eye, jednak po tym jak dane mi było odbyć jazdę próbną BRZką moje serce zostało przebite strzałą amora.

Tak więc witam całe forum i do zobaczenia na drodze!

 

Witam więc serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zarejestrowałem się choć przeglądam forum od lat.Obecnie chciałem sprzedać Forestera 2009r xt 2.5T. Manual,auto które mam od nowości ale niestety nie mam min.100postów aby dodać oferte do działu sprzedaży a nie będę nabijał pustych postów .Gdyby ktoś szukał bezwypadkowego doinwestowanego i zawsze na czas serwisowanego autka to zapraszam na pw.Niemniej sprzedaż nastąpi w styczniu ze względów formalnego  wyprowadzenia auta z firmy.

 

Swoją drogą,szkoda że pewne  auto  z dystrybucji krajowej nie można ogłosić na forum a trzeba wstawić do komisu gdzie doliczą marże i klient zamiast kupić w atrakcyjnej cenie dopłaci za prowizję dla komisu.

Edytowane przez AK80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Forka SG mam już od 2 mieś. ale jakoś nie miałem czasu się przywitać.

Po kilku autach RWD i FWD przyszła pora na Symetrical AWD :) Miało być Legacy Kombi ale Forester bardziej się wpisał w moje potrzeby.

Jestem z Rzeszowa, Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich z zacnego grona użytkowników Subaru . Osobiście jeżdżę jeszcze samochodem innej marki ale planuje to niebawem zmienić . 

Dlatego jestem tutaj aby móc skorzystać z porad , pomocy przy wyborze oraz eksploatacji Subaru Forester II , którego planuje kupić .

Pozdrawiam i szerokości . 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od niedawna zostałem właścicielem Subaru Imprezy WRX STI  z 96r. Auto sprowadzone z Japonii, modyfikowane w Polsce, liczę że znajdę tutaj pierwszego właściciela i dowiem się czegoś o modyfikacjach które przeprowadził. podobno legitymuje się mocą 340 koni. Jeszcze nikt tego nie podwazyl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MacMalisz napisał:

Witam wszystkich i o subaru pytam;-)

Witaj, słowo klucz na tym Forum to Skoda, też na S. Więc jak pytasz o Subaru, otrzymujesz odpowiedź Skoda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...