Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie

Nie będę owijać, na forum znalazłem się nieprzypadkowo żeby się dowiedzieć jak spolerować lampy ;) 

Puki co nieszczęśliwy posiadacz Outback H6 3.0 2001 od 08.2017 jak go kupowałem to obawiałem sie że będę musiał szybko kupować opony na lato bo zimówek szkoda po wizycie u kolejnych mechaników nagle ten problem stał się nieistotny za pasem już zima auto wciąż kuleje na pierwszy plan wskoczyło całe mnóstwo innych problemów  ale o tym we właściwym dziale... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam bo już od paru tygodni to buszuje ale przedstawić się nie zdążyłem;)

Obecnie na etapie intensywnego poszukiwania legasia MY09. Dotychczasowa pomoc w szukaniu jaką udzielili mu forumowicze jest nieoceniona za co bardzo dziękuję:)

Jak tylko uda mi się nabyć tego wymarzonego Spec B to na pewno sie pochwale;)

Pozdrawiam, Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!
Obecnie zbieram na wymarzonego FXT i niestety nie posiadam obecnie subaraka, ale moja przyjaźń z subaru zaczęła się odkad ojciec sprowadził w latach 90tych subaru 1800 turbo. Od tego czasu inaczej traktuję tę markę. Stąd też moja obecność na forum.

Pozdrawiam wszystkich.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Więc od przyszłego tygodnia stajemy się z żoną właścicielami białego Forestera XT Sport MY18 :) Teraz jeżdżę już drugi tydzień Levorgiem GT-S, użyczonym przez dealera Subaru w Rzeszowie na czas odbioru. No i jest super!

Przesiadam się nie z byle czego, bo z 3 letniej Mazdy 3  :)

 

Z nadzieją, że będę tutaj bywał regularnie, pozdrowienia dla Was.

 

 

Edytowane przez Paweł Grotowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie w dziale pytań do Dyrekcji :facepalm:

 

W dziale "kupię" można zakładać wątki już od 1 posta. Wystarczy się przywitać w odpowiednim wątku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aga zablokował(a) ten temat

Co prawda przed Laty byłem już użytkownikiem forum i kierownikiem subaraków ale konto gdzieś wcięło.... no ale od początku :

na imię mam Krzysiek, 35 lat, urodzony gorzowianin od 8 lat na emigracji pragnący powrócić do marki spod znaku Plejad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Paweł Grotowski napisał:

Więc od przyszłego tygodnia stajemy się z żoną właścicielami białego Forestera XT Sport MY18 :) Teraz jeżdżę już drugi tydzień Levorgiem GT-S, użyczonym przez dealera Subaru w Rzeszowie na czas odbioru. No i jest super!

Przesiadam się nie z byle czego, bo z 3 letniej Mazdy 3  :)

Z nadzieją, że będę tutaj bywał regularnie, pozdrowienia dla Was.

No to nie będziemy sami :yahoo:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ciepło w te chłodne dni :) 

A szczególnie gorąco forumowicza @pkielarski, za mocne wejście w Pytaniach do Dyrekcji ;) 

 

W dniu 2.12.2017 o 19:26, pkielarski napisał:

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym dodać nowy temat ponieważ szukam jednej felgi do swojego Subaru. W jakim dziale powinienem dodać taki temat? W dziale kupię/sprzedam nie mogę ponieważ nie mam jeszcze żadnego wątku.

 

W dniu 2.12.2017 o 20:11, Aga napisał:

Z pewnością nie w dziale pytań do Dyrekcji :facepalm:

 

W dziale "kupię" można zakładać wątki już od 1 posta. Wystarczy się przywitać w odpowiednim wątku.

 

Z pewnością :)  

 

Uznajmy zatem post za powitanie i przenieśmy go do stosownego wątku.. 

@pkielarski, witamy na forum... poszukiwanie brakującej felgi stoi przed Tobą otworem ;) 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...