Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, don_perignion napisał:

Samochód kupuje jako drugi w rodzinie, dedykowany mojemu egocentrycznemu podejściu do tego, jaki i czym powinien być samochód dla kierowcy.

To jest właśnie sedno sprawy : spełniać marzenia we właściwym czasie :) W sumie jesteś bezpieczny,  bo w Imprezie zasadniczo każdy wygląda poprawnie. W przeciwieństwie do Ferrari itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy na forum chciałem zacząć od przywitania się z resztą społeczności.

Na forum dotarłem przez zafascynowanie marką spod znaku plejad i  chęcią zgłebiania wiedzy na jej temat

Pozdrawiam wszystkich :)

 

Edytowane przez LUKENSZ
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło, że się nie przywitałem :(

Od ponad roku jestem nieszczęśliwym posiadaczem Forestera II 2.0X... ale...

Ale od dwóch tygodni nie ma to już znaczenia bo jestem szczęśliwym posiadaczem... Forestera II 2.0XC :)

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum od maja a dopiero teraz się witam, także przepraszam za zbędna zwłokę ale dopiero dochodzę do siebie po oblaniu zakupu :D a tak na poważnie, kilka lat przymierzalem się do Imprezy ale zawsze coś stawało na przeszkodzie, ostatnią była dziewczyna ale typowe zdanie albo ja albo Subaru i w końcu trzeba było się na coś zdecydować. No i od maja mam czarnego Hawka. Nie żałuję. :D siema wszystkim ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum już od pewnego czasu, ale jakoś nie było okazji żeby się przywitać, zatem witam serdecznie wszystkich Forumowiczów i Forumowiczki :) . Subarynki jeszcze nie mam ale od pół roku wytrwale szukam imprezy i choćbym miał chodzić piechotą całą zimę, nie odpuszczę  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam nadzieję że w najbliższym czasie uda mi się spełnić moje wieloletnie motoryzacyjne marzenie czyli kupić Subaru Imprezę. Z tego względu pomyślałem, że warto będzie wstąpić w szeregi forumowiczów i dowiedzieć się czegoś ciekawego od ludzi którzy znają się na temacie. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Aktualnie poluję na moją pierwszą Imprezę, a z pewnością doświadczenia ludzi z forum, pozwolą mi na nie "nadzianie" się na trefną okazję. Do kupna Subaru skusiła mnie moja praca - motorsport, w którym jestem zakochany po uszy (choć z pewnością nie jestem jedyny :D ) Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nika napisał:
W dniu ‎03‎.‎08‎.‎2017 o 12:29, Fala napisał:

Fajny zestaw ;)

 

Witam wszystkich i donoszę, że jestem w humorze zabawowym! :D 

Dzięki :)

 

...a żółwie uciekły - myk, myk, myk...

:mrgreen:

 

 

Witajcie świezi subarowicze! :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2017 o 20:16, Grzecho napisał:

Na forum od maja a dopiero teraz się witam, także przepraszam za zbędna zwłokę ale dopiero dochodzę do siebie po oblaniu zakupu :D a tak na poważnie, kilka lat przymierzalem się do Imprezy ale zawsze coś stawało na przeszkodzie, ostatnią była dziewczyna ale typowe zdanie albo ja albo Subaru i w końcu trzeba było się na coś zdecydować. No i od maja mam czarnego Hawka. Nie żałuję. :D siema wszystkim ;)

Bo to zła kobieta była :D

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...