Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.10.2017 o 19:13, Furgo napisał:

No to ja się przywitam a z racji, że tato nabył sobie Subaru XV 2017 2.0i pewnie co jakiś czas będę potrzebował Waszej pomocy. HEJ!!

Raczej nie bedziesz zbyt dużo pomocy potrzebował. Tato Twój popełnił właśnie niewybaczalny "błąd" -  to auto jest niezawodne.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dostałem od teścia Imprezę - "lanosa", na dodatek z silnikiem 1.5. Nie wiem czemu, ale tak się cieszę jeżdżąc tym autem, że żonie bez wahania zostawiłem Audi. Subaru nie dość że znacznie starsze, słabsze, styrane w środku i więcej palące ma jednak w sobie to coś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.  Zdecydowałem się z żoną na zakup forka. Dzięki forum będę mógł zaznajomić się z ważnymi informacjami.  Widzę że forum jest bogate w wiedzę i doświadczenie. W pierwszej kolejności założę post w dziale kupię ponieważ już dzięki Wam dokładnie wiem czego chcę. Jestem informatykiem. Istnieję również w forach karawaningowych, motocyklowych. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności i pogody a reszta sie znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2017 o 18:21, ma2tyou napisał:

Cześć wszystkim.  Zdecydowałem się z żoną na zakup forka. Dzięki forum będę mógł zaznajomić się z ważnymi informacjami.  Widzę że forum jest bogate w wiedzę i doświadczenie. W pierwszej kolejności założę post w dziale kupię ponieważ już dzięki Wam dokładnie wiem czego chcę. Jestem informatykiem. Istnieję również w forach karawaningowych, motocyklowych. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności i pogody a reszta sie znajdzie. 

 

Witaj, super wybór co do Forka. Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze jestem nowy na forum chciałem się ze wszystkimi serdecznie przywitać.

 

Zafascynowanie marką trwa już u mnie dobre kilka lat, w sumie zafascynowanie  Imprezą WRX STI 2003-2005. Zawsze brakowało czegoś do zajęcia się tematem na poważnie, lecz mam nadzieje teraz to zmienić, po 1 roku braku entuzjazmu związanego z  motoryzacją spowodowanego prawdopodobnie przez styczność jedynie z nowymi autami.Po drodze jazda niezliczonymi autami segmentu rs3,rs 4, rs 6, a45, c63,  911 carrera, carrera 4s, type r, golf r i na pewno coś by się jeszcze trafiło.

Lekarstwem okazała się jazda wspomnianą wcześniej Imprezą, poczułem się jakbym odzyskał radość z jazdy autem, czuciem go, tego jak się zachowuje, poczułem na nowo niesamowitą ciekawość motoryzacją, samochodami z duszą a nie klepanymi na jedno kopyto nowoczesnymi "monstrami". Nazywam się Franek na forum jako Ricqo, mam 23 lata(niektórym na pewno drgną usta w lekkim uśmiechu) na codzień studiuje, gram w pokera oraz pracuję w wypożyczalni aut, mieszkam pod Warszawą. Prywatnie jeżdze mitsubishi lancerem z 2014 roku.

 

Moją aktywność zacznę od umieszczeniu w dziale kupie swojego ogłoszenia w sprawie wyżej wymienionej Imprezy, zanim zarejestrowałem się na forum, bardzo dokładnie zacząłem interesować się tematem wersji, silników, modyfikacji i wszelkich wszelkich problemów związanych z tym modelem. Mam nadzieję, że forum pozwoli mi wsiąknąć w świat Subaru i nabędę nie tylko auto, ale również wiedzę i nawiąże nowe znajomości związane ze wspólną pasją.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na kartach postów oraz na drogach.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Obecnie czekam na odbiór pierwszego w życiu WRXa, co stanowi spełnienie marzeń motoryzacyjnych ;) MY17, nie przekonuje mnie wydanie kilku tysięcy więcej na najnowszą wersję, więc zdecydowałem się na generację schodzącą ze sceny. Samochód kupuje jako drugi w rodzinie, dedykowany mojemu egocentrycznemu podejściu do tego, jaki i czym powinien być samochód dla kierowcy.

Jeszcze raz witajcie i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...