Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Jestem świeżo upieczonym właścicielem Forestera 2.0 N/a z 2002r Poprzednio jeździłem Land Roverem Discovery I ale sporo palił i był dość ospały.

Pierwsze wrażenia po zmianie na forka są mega pozytywne.

Świeci się check. Auto słabo się zbiera i muli poniżej 3 tys obr. 

Już jestem umówiony u mechanika na regulację zaworów (auto ma lpg), wymiane świec a błąd obstawiam knock sensor albo sondę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Od kilku dni jestem posiadaczem wymarzonego Legacy IV 3.0 Kombi, ale niestety okazało się, że silnik od spodu jest zalany olejem, a więc czeka mnie dużo pracy i wydatków. Na pocieszenie samego siebie dodam, że sam tego nie świadom trafiłem na wersję Spec B. 

Pomijając awarię silnika jestem zadowolony.

Na pewno będę potrzebował waszych rad i opinii.

Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokości na drogach,...... polach, łąkach, w lasach, górach itd...

Szurik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Forum przeglądam od jakiegoś czasu, jednak to mój pierwszy post. W kwietniu spełniłem swoje marzenie i zostałem właścicielem pierwszego w życiu Subaru - Impreza GC8 2.0 N/A. Oby GieCek sprawował się jak najlepiej i był początkiem związku z Plejadami :)
 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jako nowy użytkownik, chciałbym przywitać wszystkich subaromaniaków. W przeciągu najbliższych kilku miesięcy planuję zakup mojej pierwszej subaryny. Mój cel to impreza od lat 2005 w górę albo sedan albo lanos wszystko zależy od stanu konkretnego egzemplarza, kwota 25-30k moc min 150KM. Obecny mój pojazd to vw polo classic z 96r, 1,6Pb moc 75KM, jednak po 10 latach użytkowania czas na zmianę. Liczę iż grono forumowiczów pomoże w wyborze i zakupie odpowiedniego egzemplarza. Pozdrawiam Kriss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

od dzieciaka przekonywałem wszystkich, że pierwsze słowo, jakie wypowie moje dziecko, brzmieć będzie Subaru. Różne rzeczy opowiadałem, ale na gadaniu się kończyło.

 

Kilka tygodni temu przyszedł w końcu ten czas.

 

2008 STI GH. Kiedyś bym nie uwierzył, że to będzie ta buda.

 

Pozdrawiam serdecznie szanownych Kolegów!

123.jpg.df854ed0a9c1cdff4c9498e04d8b4f3d.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nika napisał:

Hej, jestem Nika :) od dłuższego czasu jestem posiadaczką Hawk'a, a w słoneczne dni jeżdżę hondą CRX del sol:)

Fajny zestaw ;)

 

Witam wszystkich i donoszę, że jestem w humorze zabawowym! :D 

Edytowane przez Fala
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...