Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam do Państwa a w szczególności do tych co posiadają Subaru Forestera 2 generacji pytanie. Szukam w/w samochodu z silnikiem 2,0 benzyna z instalacją LPG wolno ssący.

Interesuje mnie wersja 158 konna. I moje pytanie jest takie jak sobie radzi skrzynia automatyczna na duktach leśnych i podmokłych, również czy będzie sobie radzić z ciągnięciem na urlop przyczepy kempingowej.Czy może jednak wybrać skrzynię manualną. Nasza 4 osobowa rodzina lubi wypady w teren mniej uczęszczany przez ludzi na jakiś leśny biwak ale nie są to znów jazdy offrodowe. Kilka osób doradziło mi bym za interesował się właśnie marką Subaru Forester, bo ponoć to trwały samochód. Moje Audi niestety nie radzi sobie na leśnych drogach przez z byt niski prześwit i to że jest dość długie (A6C5).  Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiadających Forestera będą mi wstanie coś podpowiedzieć.

 

Pozdrawiam

Leszek

ajsiol@o2.pl

 

Jeżeli nie w tym dziale zadałem pytanie to przepraszam administratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od tygodnia jestem posiadaczem Subaru Outback MY'05 2.5L 121KW (wolnossący). Długo szukałem autka i mam nadzieję, że będzie mi się spisywało i pojeżdżę nim jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Juz chwilę temu kupiłem Subaraka i zarejestrowałem się tutaj, jednak dopiero teraz trafiam tutaj :)

Moje cudo to legacy III w kombi :)

Mimo że to nie wyscigowka to jestem chętny na jakiegoś spota czy coś :)

Warszawa pozdrawia :)

I ja : Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, jestem Marcin i jestem Subaroholikiem ;) Od jakiegoś czasu obserwuje szanowne forum, gmeram w postach i szukam odpowiedzi na dręczące mnie kwestie. Forestera 2,0 X z 2006 r. mam od pół roku i to jest to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.  

Na ten moment wielbiciel, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości szczęśliwy właściciel Subaru Imprezy 2.0 GD "Hawk".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się witam , jestem tu nowy .... Wczoraj kupiłem Forestera z 2012 r i z dieslem wbrew przestrogom  ....

Ma się nadać do lasu na polowania i trochę po szosie . Mam nadzieję , że finansowo mnie nie zrujnuje i jakoś

tam powozi ...

 

pozdro

 

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

 

Jestem Michał, fan motorsportu w teorii i powoli przymierzam się do auta które pozwoli zaznać tego praktycznego aspektu sportu samochodowego.

 

Forum trochę na wyrost, bo plejad póki co żadnych nie mam. Jednak bardzo szeroki research który zrobiłem pozwala mi na wniosek, że zamiast wypasionego hot hatcha postawię jednak na tylny napęd w wykonaniu BRZ ;)

 

Także stay tuned, bo duża szansa że niedługo stanę się pełnoprawnym członkiem forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...