Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Aleksander, mam 27 lat, tymczasowo mieszkam w Pruszkowie ;) Interesuję się lotnictwem, motoryzacją i ogólnie mechaniką.

 

Jeszcze nie mam swojego Subaru, jestem na etapie poszukiwania a gdzie jak nie na Forum Subaru najlepiej rozpocząć poszukiwania :)

 

Pozdrawiam,

Aleksander

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, niestety nie posiadam na dzień dzisiejszy żadnego subaru, ale mam nadzieję, że taki stan rzeczy się długo nie utrzyma. Do tej pory byłem zarejestrowany tylko na dwóch forach szwedzkich producentów samochodów, jeden z nich,  produkuje już tylko samoloty :angry: . Wnioskując po lekturze forum stwierdzam, iż jest / będzie ono dla mnie również przydatne jak w/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od miesiąca jestem posiadaczem Legacy kombi z 2009 roku 2.0 benzyna 150 KM, w ładnym kolorze bordowym.

Jestem autentycznie zachwycony, prowadzi się jak marzenie, a warczy przy tym jak tralala...

Zawsze marzyło mi się Subaru, ale jakoś nigdy nie miałem śmiałości.

Teraz wiem, że błądziłem   :)

Nie jestem motoryzacyjnym maniakiem, ale to autko pokochałem od razu za wygląd, prowadzenie, a już szczególnie dźwięk silnika.

Do tego stopnia, że praktycznie nie słucham muzyki - mimo, że zrobiłem w car audio przeróbkę fabrycznego systemu, bo on niestety nie grał.

 

Pozdrawiam i życzę Kolegom dużo śniegu!

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Trzy tygodnie temu kupiłam swoją pierwszą Imprezę (na razie pierwszej generacji ale od czegoś trzeba zacząć), spełniając tym samym swoje największe marzenie :)

Rodzina i znajomi pukają się w czoło ale po tych trzech tygodniach wiem, że zrobiłam najlepszą rzecz w swoim życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pojawiam się, bo legacy  u mnie zaraz będzie na pewno, decycja zapadła, teraz tylko bujam się pomiędzy wersją.
MIałem kilka samochódów : Fiaty (lubię), Passata  (nienawidzę ), 2 hyundaie (lubie i szanuje),  nissan (kocham tą markę) ,coś tam jeszcze po drodze,  Alfa Romeo (wbrew opiniom nie takie złe, do dzisiaj uśmiecham się na widok AR a od 8lat ponad  (kupione bez zamiaru )Volvo(Kocham, ubóstwiam, gloryfikuje - doskonałe auto) S80.Kiedyś do tej marki wróce,to pewne .  Natomiast na razie przyszedł czas na zmiany, Na mojej roadmapie było i jest Subaru, od zawsze i dlatego tutaj jestem.
Zamierzam nabyć  legacy Mk4 i (Spec B? ) mam nadzieję, że to forum w wyborze mi  pomoże ;)

Edytowane przez bch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...