Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów,

Mam na imię Adam. poszukuję pierwszego w życiu Subaru. Miłość do Subaru tkwiła we mnie od zawsze ale dopiero teraz mogę w jakimś stopniu zrealizować marzenia. Marzenie to WRX STI, ale znaleźć coś takiego w cenie jaką mogę dać to raczej niemożliwe. Stąd pomysł na Forestera 2.5 XT w manualu. Też ciężki temat ale może cos przy pomocy zacnych Kolegów z forum się znajdzie. Nie powiem, ale fajnie byłoby zakupić to autko przed zimą, aby wykonać serwisy a w zimę cieszyć się jazdą. Do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem tu nowy mam nadzieje ze to forum okaze sie bardzo przydatne posiadam subaru wrx sti 2016 to juz moje drugie pierwsze mialem n12 ktore zobaczylem na rajdzie szwecij 2008 i odrazu sie zakochalem i zakupilem pozdrowka ale teraz dopiero pierwszy raz na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, 

 

za chwilę mam stać się właścicielem Forestera II 2.0. 125 km. Dokładnie tego tu:

 

http://olx.pl/oferta/subaru-forester-niski-przebieg-pelen-serwis-swietny-stan-okazja-CID5-IDh56Hf.html#b3636e0e6e

 

Wczoraj go oglądałem, nie znam się na marce. Zastanawia mnie dlaczego maska silnika jest z tworzywa / kompozytu jakiegoś, na pewno nie z blachy. Miernik w ogóle nie czytał grubości lakieru. Oczywiście będę przekopywał czeluści tego forum, jednak zapytam już tu i teraz, gdzie warto kupić wydech do tego modelu. Wydech na początek niech będzie "oryginalny" tzn. bez fajerwerków dźwiękowych i w ludzkiej cenie. Ten ma w opłakanym stanie.

 

Pytanie względne, ale czy dobrze robię decydując się na ten model? Ewentualnie na co jeszcze zwrócić w nim uwagę? W sobotę drugie podejście. Pierwsze, oprócz niedziałającej klimatyzacji i ww. wydechu, generalnie pozytywne.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

 

Jestem Martin - mam nadzieje przyszły posiadacz subaryny o której już od dawna marze i śnie. Czytam wątki na forum już od ponad roku więc mam nadzieje nie zadawać pytań które były już wielokrotnie omawiane :) Liczę na wasze dobre przyjęcie ;) 

Z swojej strony mogę pomóc w dziedzinie badań wody, ścieków, gleby i osadów bo tym się zajmuje :) Gdyby ktoś miał jakieś pytania walić śmiało.

 

Pozdrawiam Martin aka chemik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Auto Impreza WRX MY01, pełna seria. Na forum chciałbym znaleźć informacje dotyczące modyfikacji auta, ale takich z głową. Słyszałem opinie, że to forum to kopalnia wszelakiej wiedzy i liczę na małą pomoc we wprowadzeniu w jego struktury :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nazywam się Grzesiek. Aktualnie mieszkam w Lublinie. Cóż, chwyciło mnie, na początku 2017 odbieram forka XT, a teraz chcę sobie na dojazdy do pracy i do zabawy kupić IMPREZĘ WRX i chyba też mi się udało namierzyć fajną sztukę. Na pewno będę miał do was wiele pytań, ogólnie jednak czytam stare wątki i na razie tyle. Liczę na wsparcie się na waszym doświadczeniu w sprawie WRX bo z nową Subarynką myślę że większych problemów do pierwszych 100000 nie będzie

 

Pozdrawiam i szerokości

 

P.S Przepraszam za ewentualne błędy w języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim.

Mam na imię Krzysztof, mieszkam w Warszawie i chciałem się przywitać.

Za dwa tygodnie odbieram pierwsze Subaru, Outback 2,5i 2016. Wasze forum było kopalnią wiedzy na temat tego czy warto (wygoda, przestrzeń) i nie warto ("muł który nie przyspiesza") stać się jednym z "outbackowców". Jazda próbna dopełniła dzieła i zapadła decyzja "na tak".

Pozdrawiam serdecznie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...