Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów z Krakowa!

 

Cała reszta strzela focha. :P

 

:D

Dzięki Rozrabiara - przez Ciebie wyszedłem na pospolitego chama, a miałem na myśli swoją lokalizację! ;-)

 

Także droga reszto - nie fochajcie.

Kamil z Krakowa (doprecyzowałem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim subarakom jestem nowy i zadowolony z mojej imprezy autko 2010r 2.0 l 150 koni automat . fajnie śmiga jedyne co mnie trochę przeraża to obsługa silnika np ; wymiana rozrządu świec wyczytałem że trzeba silnik wyjmować masakra jest też plus że to co 100 tysięcy km . pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Witam się grzecznie z Wami. Zarejestrowałam się na forum, ponieważ od miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką Imprezy GT z '98 roku, którą sprezentował mi mąż za dobre sprawowanie :). Na razie pojazd spisuje się świetnie :). Zaraz pójdę opisać go w wątku z autkami :).

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Zula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Subarowiczów!

 

w końcu nadszedł czas się przywitać :Dna imię mam Maciej, niestety nie jestem posiadaczem Subaru (jeszcze) ale zamierzam to zmienić jak tylko finanse na to pozwolą, ponieważ jestem jeszcze studentem ;) obecne jeżdżę "Bordowym" Sejem (baza pod rajdówkę w niedalekiej przyszłości) oczywiście z forumową świnką na lusterku :yahoo: przez dłuższy czas byłem tylko biernym "czytelnikiem" tegoż forum , ale mimo to miałem okazję poznać niektórych z Was na żywo, czy to przy okazji treningów w Pile, czy też na gokartach w Poznaniu :P

 

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Niestety nie mam (jeszcze) Subaru ale i tak pomyślałem że się zarejestruję bo w pracy często odwiedzam to forum i z uśmiechem czytam "kopanie leżącego" i tematy związane z mechaniką imprezy. Jestem jeszcze młodziutki (23l), rok temu dorwałem pierwszą pracę i w miare możliwości odkładam na Subaru. W tej chwili jeżdżę MG ZR/R 200, ale życie jest zbyt piękne i krótkie żeby non stop jeździć FWD :D Zakochałem się w Subaru jak byłem jeszcze małym gnojem - teraz chcę spełnić chociaż kilka marzeń z dzieciństwa. Jak hajs się bedzie zgadzać to będe celował albo w serie GC Turbo 97'-00' albo GD buga. Życzcie wytrwałości w gromadzeniu funduszy :) Miłego dnia :)

Edytowane przez Euphoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Subaru wielbię od czasów kiedy jako nastolatek maiłem okazję latać Subaru Leone 1.8. Obecnie przeglądam forum i rozmyslam nad zakupem - najprawdopodobniej bug/blob 2.0 GX bo niestety nie mogę pozwolić sobie na tankowanie czegoś bardziej paliwożernego. Rozsądek mówi: "kup se coś mlodszego, oszczędniejszego", ale...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...