Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum tej Najzacniejszej Marki.

Jestem na tyle stary, że w końcu stać mnie było na ....... rewelacyjne Subaru XV

Jeżdźę tym od dwóch miesięcy i szczerze jestem zachwycony. Że ja tyle czasu traciłem na zwyke ośki. No może nie cały czas , tak naprawdę przesiadłem się z Suzuki SX 4 a to naprawdę w temacie 4x4 całkiem niezły wehikuł. No ale XV to już zupełnie inna bajka.

 

Raz jeszcze witam i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Zakupilem Subaru outback'a 2.5 AT i jestem zadowolony.

Można mnie najczesciej w Wawie spotkac a niedlugo gdy rozpoczne sezon to i na VfR tez będzie mnie można zobaczyć:-)

 

Pozdrawiam,

MaliN.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez radekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tatusia samochod.. :rolleyes:

 

a tak na powaznie, to codziennie robie ta sama trase: godz. 8.30 Stawki -> Jana Pawla -> Niepodleglosci -> Krasickiego i z powrotem w okolicach godz. 17 - 19..

Weekendy bardzo roznie :)

Ja widze i pozdrawiam wielu kierowcow Subaru.. - niestety nikt Legacy i to do tego N/A bez bulgotu nie widzi (albo nie chce widziec? :()..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nie pozdrawia, oprócz Forumowiczów ;)

Z wzajemnością zresztą :mrgreen:

Oni kiedy mrugają awaryjnymi to oznacza, że dziękują za margines :lol:

;)

To ja tak mrugam :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od listopada 2012 jestem posiadaczem Legacy 2.0RA kombi w wersji Celebration. Mam mały kłopot z tarczami, po wymianie zaraz po zakupie i przejechaniu na nich 5 tys km powstały rowki wzdłużne na powierzchni ciernej tarczy oraz rdzawe przebarwienia. Tarcze Zimmermann gładkie, klocki TRW. Byłem dziś w nie-ASO w Katowicach i zaproponowali mi swap z tarcz 277mm na więkrze chyba 296 mm. Potrzebuję do tego odpowiednich zacisków, i tutaj pytanie czy ktoś z forumowiczów ma na zbyciu takie zaciski - nie wymagające naprawy ? Będę wdzięczny z wskazówki, gdyż jest to moje pierwsze Subaru, wcześniej m.in. Passat 1.8T, Mondeo 2.0TDCi i Focus 2.0TDCi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...