Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Nowi , sympatyczni, wspaniali, przystojni i ładni użytkownicy forum. :)

 

Teraz będę Was często i czule witać. :yahoo:

 

co to za dyskryminacja ja się pytam :question::D

 

Ja witam wszystkich :welcome::P

Edytowane przez eRBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich od niedawana jestem posiadaczem :) Legacy III 2.0 i to jest coś czego szukałem:)... Mam nadzieję, że coś wniosę i wyniosę z forum.

Fajnie tu macie Tak miło - wręcz rodzinnie:)

Jeszcze raz wielkie pozdrowienia z Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie witałam to polece na akord

 

Witajcie Nowi , sympatyczni, wspaniali, przystojni i ładni użytkownicy forum. :)

 

Teraz będę Was często i czule witać. :yahoo:

JEZU!!! Łopatką do śmieci żem te wazeline zgarniała z ekranu

 

mamusia

 

Mam nadzieję, że coś wyniosę z forum.

 

Ochrona!!! Prosze na tego gościa zwrócić szczególno uwage.

 

A nie powiem... :D

może zachooood ;) może wschoooood ;)

Znaczy .....z Warszwy

 

Witam Jakiś czas temu stałem się posiadaczem Forestera 2.5X , całkiem niedawno udało mi się skasować auto i teraz poszukuje nadal subaru a najlepiej OUTBACKA

Do kasacji kilka się znajdzie

 

Co prawda nie planuje zakupu subaru....ale kto wie

Dział techniczny wie wszystko - proszę się skontaktować

 

Witajcie,

 

jestem Tomek i myślę powoli

To znadziesz tu dużo kolegów

 

Nie wiem czy robię to w odpowiednim miejscu

Skoncentruj się na temacie "esteci" a potem poczytaj Lwa Starowicza.

 

Wypociłem drugiego posta

sugestie byłyby wskazane

Jak Cie nie puści weź piramidon w czopkach

Edytowane przez Waldemar Biela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czas nadszedł na powitanie, od niedawna jestem posiadaczem OBK, co prawda to jedynka ale ogólnie jestem z niego zadowolony, a skoro mam subaraka to trzeba zawitać wśród społeczności posiadającej tą samą markę. PS. tak wogóle to jechałem po forka a wróciłem outbakiem(dziwne są koleje losu ;) )

 

Może opiszę co i jak. Ogólnie o Subaru myślałem od jakiegoś czasu ale, no właśnie ale... Ogólne mniemanie że części drogie i trudno dostępne więc się odwlekło. Jednak w końcu się zdecydowałem. Ostatnio jeżdziłem trakturem jakim jest l200, fajny funkcjonalny pick-up, ale postanowiłem że utrzumuje tylko jedno auto, taka zasada, to nie bardzo sprawdzało się jako auto rodzinne, więc wybór padł na Forka, miał być manual 2,0 bo jest z reduktorem, a ja mam małą łódkę wędkarską. Sprzedałem więc swój "traktur" i pojechałem kupować forka. Wszystko było w nim tak jak należy, jak chciałem, oprócz gniazd mcperson w tylnym zawieszeniu, a że musiałem coś kupic to szybko na neta, ogłoszenia z okolicy i już lukałem OBK z 98 roku, 2,5 automat. Pomyślałem ok może być, ogólnie lubię automat, kiedyś myślałem "nigdy automatu" ale teraz poprostu odpoczywa się jadąc, nie myśli o wajchlowaniu tymi biegami. Nie wiem ile w tym prawdy ale auto sprowadzone we wrześniu do polski, książka do 2010 na przebieg 202000, w pażdzierniku zrobione uszczelki pod głowicami i rozrząd, oraz oleje. w grudniu sprzedany drugiemu gościowi, powód, podobno syn miał takiego tylko w manualu, więc facet wziął od syna a tego sprzedał. Nowy nabywca zapodał 4 kapcie i po tygodniu posiadania dostał wypowiedzenie z roboty, a że jak to stwierdził ma dostęp do taniej ropki to chciał kupić trupka w dieslu. I tak oto autko znalazło się obecnie u mnie. Jest kilka rzeczy które mi sie nie podobają ale powinienem to opanować, jak nie sam to z pomocą waszych doświadczeń z tą marką...

Edytowane przez speedo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jakiś czas temu stałem się posiadaczem Forestera 2.5X , całkiem niedawno udało mi się skasować auto i teraz poszukuje nadal subaru a najlepiej OUTBACKA

Do kasacji kilka się znajdzie

 

Pewnie masz rację ale ja niestety nie szukałem w celu kasacji a w celu "użytkowania" ze wszystkimi aspektami kryjącymi się pod tym magicznym słowem (tylko proszę bez podtekstów) . Na dzień dzisiejszy stałem się posiadaczem OBK z manualem bez wodotrysków z 2005r. i jestem zadowolony jak tylko aura pozwoli to się pochwale z fotkami włącznie w odpowiednim dziale.

Szerokości i przyczepności !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU!!! Łopatką do śmieci żem te wazeline zgarniała z ekranu mamusia

Mamusia wybaczy , ale to bzdura. :P

Nie mogła mamusia zbierać, bo wazelina tylko u nowych się pojawiła.

Oni jak wiadomo przyjmą wszystko . :)

 

 

 

Witajcie Nowi i Ty Użyszkodniku @eRBe, też. ;)

Edytowane przez Rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków.

Jestem Maciej spod Poznania, miłość do Subaru zaczęła się od wtedy, gdy zacząłem rozpoznawać samochody, jakieś 14 lat temu... :)

 

Po dwóch wozidłach pod postacią daihatsu cuore i astry, z nieokiełznanymi osiemdziesięcioma końmi pod maską przyszedł czas na niebieskiego przyjaciela... W lipcu 2012 roku wpadła mi w ręce impreza po stłuczce przy plus minus 20 na godzinę, o tyle nieszczęśliwej, że zbił się reflektor, przedziurawiły chłodnice i nadłamał zderzak... po ekspertyzie postanowiłem go kupić i to jak dotychczas był mój najlepszy wybór w życiu. Mimo, że ma 'tylko' 160 koni i jest podstawową wersją Imprezy Sedan z 2006 roku (ostatnie 'normalne' dla mnie roczniki :) ) nie zamieniłbym go na inne auto... no, może oprócz WRX'a, ale wtedy na codzień znów musiałbym wrócić do Asterixa...

 

Teraz przymierzam się do kolejnego Subaraka pod postacią Forka, rocznik podobny, moc trochę większa - 2.5 XT :)

 

Pozdrawiam wszystkich miłośników jedynie słusznej marki...

Edytowane przez mmarcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych ;)

 

Świnki, który każdy posiadacz Subaru powinien mieć naklejone możecie kupić tutaj:

 

http://www.forum.sub...mu-swinke-komu/

 

Lub tutaj:

 

http://www.forum.sub...swinskie-ryjki/

 

 

W ramach podziękowania klikamy na zieloną szczałkę ;) obok mojego postu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiając zaległości witam wszystkich serdeczniem jestem nowym posiadaczem forka 2.5xt.

Wiem ze od tego działu powinienem zacząć ale zaskoczyło mnie stopienie tłoka to takie małe usprawiedliwienie.Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...