Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No to standardem pozdrowienia hutrem od 26 Styczeń 2013

@progros,@czester74,@SuBartek,@Nikotynka,@Jedyk,@ArtiZet,@Dziobak,@Wandal,@tom76,@betun,@MikeHofi,@Sapper_pierwszy,@Sage67,@Iron.Falcon,@Piotr.Kupczak,@Chojnyx,@MateuszWwa,

@Kubus@bolter,@Kettenhund,@kudlatyk9,@Kamuflage*,@Nurek,@lolo.lolo,@kolarz84,@drtulp,@lupulo,@Vlad_,@Arecki.1,@dinol,@Mesje,@DarekJ, @Slawskip,@Oktan,@Lukes_da,@greg111,

@Artur-wac,@Filokalius,@adrian,@Barjavel,@jck91,@kolin

 

:welcome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Grodu Kraka dla wszystkich forumowiczów!

 

Co tu robię? Szukam Forestera, a że po przeczytaniu kilkunastu postów mi się tu spodobało, a więc jestem :-)

 

Witamy kolejnego Krakusa i zapraszamy do http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/27180-krakow-spotkania-forumowe/page__st__3675 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Od dziecka mi sie marzyło żeby kiedyś mieć Imprezkę w pięknym niebieskim kolorze i postanowiłem sobie, że kiedyś sobie sprawię taką :)

Niedawno kupiłem i odrazu się zarejestrowałem na tym forum, wielu rzeczy sie tu można dowiedzieć :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Grodu Kraka dla wszystkich forumowiczów!

 

Co tu robię? Szukam Forestera, a że po przeczytaniu kilkunastu postów mi się tu spodobało, a więc jestem :-)

 

Witamy kolejnego Krakusa i zapraszamy do http://www.forum.sub.../page__st__3675 :)

 

Dzięjuję wszystkim za miłe powitanie, i już dzień przyjemnie się zaczął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chociaż jestem posiadaczem Sierry, to ostatnio cały czas jeździłem Imprezą 2.0 N/A '98. To auto jest prawdziwie niesamowite. Nie udzielałem się wcześniej na forum, jedynie czytałem co ciekawsze tematy. Niestety wczoraj miałem nieprzyjemną sytuację, którą zakończyłem czołem na słupie :(. W każdym razie pozdrawiam wszystkich fanów czterobutów spod znaku Subaru!

 

pozdrawiam

Ryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy subaryn, jestem nowy na forum i zupelnie nowy posiadacz tej marki. mam nadzieje ze zrozumiecie moje glupie laickie pytania. Pozdrawiam

 

Witam wszystkich posiadaczy subaryn, jestem nowy na forum i zupelnie nowy posiadacz tej marki. mam nadzieje ze zrozumiecie moje glupie laickie pytania. Pozdrawiam

post-12870-0-85586000-1360610777_thumb.jpg

post-12870-0-62430400-1360610809_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam..... czytam...... i by się wypadało :)

No to więc:

"Witam wszystkich onanistów i onanistki blach z plejadą na mordzie :)"

"To mówię.... ja! Jarząbek Wacław. W zeszłym tygodniu nie mówiłem bo byłem chory.........."

posiadacz wolnego ssaka ale ciągle na Imprezie.

Mam też pytanie skąd trzodę na szybko skołować i czy jest równość czy też muszę tą/tę z zamkniętymi ślepiami?

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...