Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż H6 to chyba zbyt wiele jak na "przeciętnego Kowalskiego" bendę szukał czegoś bardziej dostępnego bo każdy wie ile w tym naszym durnym kraju kosztuje paliwo a jakie są zarobki. nawet chodzi mi po głowie lpg a od zawsze byłem przeciwnikiem. czeka mnie jeszcze długa lektura tematów i opinii na temat tych silników bo są mi obce ale nie ukrywam że 3.0 pod maską to fajna sprawa. i bardzo dziękuję za przywitanie!!

 

A ile dla Ciebie jest ''nie zbyt wiele''?

Fakt, pali trochę więcej niż poprzednik na ropę, ale ta frajda z jazdy.. ten banan na gębie jak naciskasz gaz.. :twisted: ta wygoda.. wiele jeszcze można tu dodać. :mrgreen:

 

ech..

Ja polecam :D

 

Witaj Bull Shit Man!

Witam wśród najszczęśliwszych :mrgreen::mrgreen:

Podoba mi się Twoje poczucie humoru :D

Uwielbiam Pilkington'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów Subaru.Jetem jurek. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o Subaru GC8 . Na forum jest wielu ludzi , kórzy doskonale znają ten samochód i myślę że podzielą się swoimi doświadczeniami z nowicjuszem. Pozdrawiam wszystkich Subarowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów Subaru. Jestem Jurek. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej oGC8 . Na forum jest wielu ludzi , którzy mają większe doświadczenie z tym autem. Liczę na to że się nim ze mną podzielą . Pozdrawiam wszystkich "Subarowiczów" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Kult.

 

Czekam trzeci dzień

Patrzę na monitor

Czy przyjdzie ktoś od pawelszuszu

Czy przyjdziesz pawelszuszu

Czy wiesz, że Twoje oczy

Spalają mnie jak ogień

Gdy patrzę w Twoje oczy

Zaczyna się dzień .

 

 

Witajcie Świeżynki.

Rozdrabiara zaspiewasz mi to na dobranoc :mrgreen::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów Subaru.Jetem jurek. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o Subaru GC8 . Na forum jest wielu ludzi , kórzy doskonale znają ten samochód i myślę że podzielą się swoimi doświadczeniami z nowicjuszem. Pozdrawiam wszystkich Subarowiczów!

 

doświadczenia? auto mam ponad rok i z kazdym dniem jestem coraz bardziej zachwycony :twisted:

na asfalcie świetnie,na szuterku/błotku rewelacyjnie a zimą? o zimie sie mysli cały rok :twisted:

Do tego pali 10-12 gazu na setkę,wygląda świetnie i jest naj naj :mrgreen::mrgreen:

 

-- Cz sie 30, 2012 9:53 am --

 

słyszałem i przyjąłem do wiadomości :) a co do modelu to ciekawi mnie Outback tylko jeszcze nie wiem z jakim silnikiem. muszę poczytać, posłuchać rad właścicieli, może zrobić rundkę danym modelem i jeśli mi się spodoba to skodzisko pójdzie w świat.

 

nie wiesz jaki silnik :?: w Outbackach najlepiej spisuja się sie boxery ,innych nie bierz bo to shit :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie swiezaki i witaj Ty [you]

 

poczuj sie wyrozniony 8)

 

 

Poczułem się :)

 

Pozdro

 

-- Cz sie 30, 2012 11:51 am --

 

Pawelszuszu, odstaw używki Witalismy się już w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 1:48 pm A więc kolejny raz Ave Pawelszuszu

sorki, faktycznie moglem byc naebany albo cus :shock: i moglem nie pamietać :lol::P 8)

pawelszuszu napisał(a):

powitac nowych Aga

 

 

Hahahaha

 

 

Bruno, nie dawaj się wciąż na ten sam żart nabierać

 

 

Witam Świeżynki

 

Aguś Bruno jest nowy i cza go ladnie grzecznie, przywitac, prawda [you] :mrgreen::mrgreen::P

 

Siemandero Bruno - Witamy na forum :)

 

-- Cz sie 30, 2012 11:57 am --

 

chopy i baby witojcie, piwo dla [you] i Twoje zdrowie :!: 8)

 

 

O to to to :)

 

Takie powitania rozumiem.

 

Dzisiaj wzniosę kufelek za Ciebie pawelszuszu :)

 

-- Cz sie 30, 2012 12:02 pm --

 

Cześć Świeżynki. :mrgreen:

 

A Ciebie [you] witam ze szczególną troską . :wink:

 

 

Rozrabiara - skąd ta troska?

 

-- Cz sie 30, 2012 12:09 pm --

 

Parafrazując Kult.

 

Czekam trzeci dzień

Patrzę na monitor

Czy przyjdzie ktoś od [you]

Czy przyjdziesz [you]

Czy wiesz, że Twoje oczy

Spalają mnie jak ogień

Gdy patrzę w Twoje oczy

Zaczyna się dzień . :roll:

 

 

Witajcie Świeżynki. ;)

 

"Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni...."

 

I niech nic nie zmienia, bo jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie a zarazem chciałbym się pochwalić że od dnia wczorajszego Jestem szczęśliwym posiadaczem FORESTERA S-TURBO :D i mam nadzieję że tak zostanie :D .A więc do zobaczenia na drodze.

PS.

W końcu z czystym sumieniem mogę zaistnieć na tym Forum w tak Zacnym gronie :D ........ale wazelina na dzień dobry nie?

Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie a zarazem chciałbym się pochwalić że od dnia wczorajszego Jestem szczęśliwym posiadaczem FORESTERA S-TURBO :D i mam nadzieję że tak zostanie :D .A więc do zobaczenia na drodze.

PS.

W końcu z czystym sumieniem mogę zaistnieć na tym Forum w tak Zacnym gronie :D ........ale wazelina na dzień dobry nie?

Do zobaczyska.

 

powiększ limit na karcie i przyjeżdżaj na spota do galmoka.

szczegóły w wątku waszawskim :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...