Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

Głód części zmusił mnie do przywitania się i skierowani kroków do odpowiedniego działu. Pod chałupą mam dziadka i imprezę :twisted:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Wprawdzie zawitałem tu już dużo wcześniej, była chęć zakupu Subaru, lecz życie potoczyło się inną ścieżką.

W końcu nadszedł czas spełnienia postanowień.

Poszukiwania się zacieśniają i raczej to już kwestia kilku dni.

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, tak jakoś wyszło, że już miesiąc pojeżdzam moim prosiakiem po śniegach a się nie przywitałem..więc witam serdecznie i dziekuję za przyjęcie w szeregi. Po zaśnieżonych drogach dolnego śląska przemieszczam się atmosferyczną imprezą 2.0 sedan 97' w obrzydliwym zielonym kolorze i co najlepsze nie muszę zmieniać biegów :D:D .

Tutaj akurat nie wyobrażam sobie machania lewarkiem, wolę trzymać kubek z kawą :lol: .

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem szczesliwym posiadaczem Foresterka 98,

śmigam z rodzinka ponad 3 latka, do wielu zalet tego autka ja odkryłem jeszcze jedną, mianowicie idealnie wchodzi mi do bagażnika wózek bliźniaczy :D

pozdrawiam i przy okazji szukam jakiegos mechanika znajacego Subaru z okolic wodzisławia śląskiego, oczywiscie na wszeli wypadek, 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Pojawiam się na forum ponieważ planuję przesiadkę na Subaru może już w przyszłym tygodniu :) Obecnie jeżdżę również japońcem ale na H:) W sezonie dosiadam także Suzuki Sv 650 S. Można mnie spotkać w Poznaniu i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich FORUMOWICZÓW :D

Nie posiadam jeszcze żadnego SUBARU ale przymierzam sie do kupna Forestera 2.5XT

Mieszkam w Czestochowie i zapytam sie od razu o serwis ASO.Jaki polecacie serwis Subaru w wojewodztwie Slaskim bo ten w Czestochowie jest nowy a chcialbym mie 100% zaufania do mechanikow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...