Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

Nazywam się Mariusz "CYBEK"

Pochodzę z Olsztyna.

 

Poruszam się autem Subaru Impreza 1.8 z 1994 roku.

 

Chciałbym od razu nadmienić korzystając jakże z tak pozytywnej okazji iż, będe starał się założyć klub Subaru na Warmi i Mazurach.

 

www.subaru-wm.fsl.pl

 

To jest moje forum dopiero je założyłem.

 

Więc wygląda jeszcze prymitywnie może ze względu iż, jestem zarejestrowany tylko ja :)

 

Dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Od wczoraj jestem mega szczęśliwym posiadaczem imprezy wrx 2.5 T z 2006r.

Konto na forum założyłem w ubiegłym roku po Plejadch w których jechałem dzięki uprzejmości Pawła - "DEALER SUBARU MICHALCZEWSKI". Nie przywitałem się wtedy za co przepraszam, ale nie miałem własnego cacuszka, a teraz mam i WITAM:). Podglądałem między innymi co piszecie o dieselku (impreza RS) który był drugi w ogólnej klasyfikacji "szosowej" :) .

Jestem z Radomia.

Od wczoraj banan nie schodzi mi z twarzy :D.

 

Grzesiek-Majki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie mam na imię Łukasz, na forum jako użytkownik jestem od niedawna, ale dużo wcześniej zaglądałem tutaj z pasji. Puki co nie posiadam własnego Subaru ale mam nadzieje, że w niedługim czasie uda Mi się nabyć pierwszego boxera, na początek przygody chciałbym zacząć od wersji GT :wink: Pozdrawiam ManoLEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Od wczoraj jestem mega szczęśliwym posiadaczem imprezy wrx 2.5 T z 2006r.

Konto na forum założyłem w ubiegłym roku po Plejadch w których jechałem dzięki uprzejmości Pawła - "DEALER SUBARU MICHALCZEWSKI". Nie przywitałem się wtedy za co przepraszam, ale nie miałem własnego cacuszka, a teraz mam i WITAM:). Podglądałem między innymi co piszecie o dieselku (impreza RS) który był drugi w ogólnej klasyfikacji "szosowej" :) .

Jestem z Radomia.

Od wczoraj banan nie schodzi mi z twarzy :D.

 

Grzesiek-Majki.

 

 

witaj witaj a klasyfikacji może dla dobra ogółu nie wspominaj :P

 

-- 7 sty 2011, o 21:46 --

 

Czesc

Jestem z polnocno-wschodniej polski, obecnie uzytkuje Audi S4 B5, mam chrapke na Impreze STI mam nadzieje sie dowiedziec z tego forum jak kupic takie auto i nie nadziac sie na przysowiowa "mine".

pozdrawiam

 

zajrzyj tutaj : http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=15&t=118295&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddi29, witamy, witamy, tylko staramy sie nie tworzyc nowych watkow w tym celu (balagan zrobilby sie koszmarny!) :wink:

 

Ten watek za chwile niechybnie zostanie zamkniety, wiec prosba o przywitanie sie w miejscu do tego przeznaczonym:

 

viewtopic.php?f=1&t=101962&start=8400

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja was wszystkich.

Po pięciu latach udanych w sumie przejażdżek Jeepem formuła ta jakby nieco się wyczerpała a ponieważ nie stać mnie na dwa auta to być może za parę miesięcy wsiądę do jakiegoś około 10-letniego Foresterka. Wiem do czego służy opcja "szukaj" dlatego postaram się nie przeszkadzać zanadto, ostatnio dużo tu czytam więc myślę że na wiosnę będę .... ostry jak brzytwa :)

Na razie pierwsze miłe zaskoczenie - te "wasze" auta strasznie mało palą :shock:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem tomek i nie jestem alkoholikiem :mrgreen:

na forum zalogowałem się w celu zdobycia wiedzy na temat przekładki kierownicy w imprezce

chce zbudować sobie autko na rożnego typu pojezdzawki :)

posiadam już doświadczenie odnośnie uczestnictwa w takich imprezkach

ale chciałbym spróbować pojeździć czymś mocniejszym

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przesyłając pozdrowienia

Od dwóch lat jestem zasubarowanym wrocławianinem i mniej wiecej od tego czasu czytam posty forum.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że już wkrótce z fazy czytania przejde na faze pisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...