Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poniewaz chcialbym jeszcze pojezdzic normalnym samochodem zanim stane sie starym piernikiem, mam plan zamienic moja wanne na cos znacznie szybszego.

Mam nadzieje, ze wytrwam w tym postanowieniu i nie bede musial potem spac w samochodzie :mrgreen:

Mam dylemat miedzy STI a Forkiem XT/Outback H6 ze wzgledow praktycznych. Mam nadzieje, ze to forum pomoze mi dokonac prawidlowego wyboru.

 

Pozdrawiam

figer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. sprzedałem swoje dwa Forestery i muszę latać autem z za zachodniej granicy,
[moderator czuwa] Cię pies oraz witam serdrdecznie.

 

mamusia

 

-- 10 gru 2010, o 01:41 --

 

[moderator czuwa] Cię pies oraz witam serdrdecznie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[moderator czuwa] Cię pies oraz witam serdrdecznie.mamusia

Mamusia! Dawno nie widziałem, a tu takie piękne wejście z wrodzoną lekkością i opiekuńczością zahaczającą wręcz o dezynwolturę :mrgreen:

Pozdrawiam Mamusię serdecznie!

I nowych też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nowy jestem przywitam się.

Subaru nie mam (jeszcze) tak wiec nie będę się nigdzie wychylał za mocno, ale szukam czegoś 4x4 z mocą pozwalającą na normalna eksploatację. Jeżdżę na co dzień coltem 1.6 113KM, a do zabawy mam colta 4x4 z 1.8 140koni (+ turbo czeka na założenie- może na wiosnę).

 

Właśnie ten 4x4 pokazał mi że nie będę juz potrafił jezdzić codziennie FWD :P i stad poszukuje zmiany. Padło na subaru bo to JAPOŃCZYK z tradycjami 4x4. Wybór jest spory może coś mi dopasuje:D (nie ukrywam szukam czegoś pod gaz chodź nie jestem zwolennikiem ale portfel nie pozwoli mi kupić diesla w 4x4 :( )

Jak już mnie objedziecie za plan profanacji silnika gazem może jednak coś doradzicie :) (myślę nad Impreza 2003-2006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak już mnie objedziecie za plan profanacji silnika gazem może jednak coś doradzicie :) (myślę nad Impreza 2003-2006)

 

Jeżeli zależy na bezobsługowości i dupowożeniu to wolnyssak. I z muchozolem mniej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien bry :)

 

Wypada sie przywitac, wiec sie witam. Od paru lat zastanawiam sie nad zakupem subaru, teraz jest szansa ze to zrobie...

 

Jestem z Warszawy... do tej pory nie posiadalem auta z napedem 4x4 i jezdzilem raczej dieslami. Czas to zmienic !

W mojej stajni aktualnie jest smartek roadsterek, i youngtimer saab 900 turbo z 88r. ale to sa zabawki... a potrzebuje czegos do pracy i jazdy na codzien, do tej pory bylo to Audi A3 tdi w automacie, teraz chodzi mi po glowie jakas impreza, albo forester a ze robie duzo kilometrow to tylko gaz...

 

To chyba tyle o mnie, ide zadawac pytania :)

 

 

krzyss vel Qkill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jestem nowym użytkownikiem wymarzonego Forka S-Turbo '99. Mieszkam

w Koszalinie - mieście z niewielką ilością Subaraków ale liczę że ta liczba

będzie się zwiększać ;)

 

Pozdrawiam

 

Macio

 

..parę problemików od razu się znajdzie więc chyba zaatakuję dział techniczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...