Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie,

 

forum czytam od co najmniej roku i od tego czasu "choruję" na Forestera, takiego mniej więcej 2005-2007, co do wersji silnikowej - jeszcze nie zdecydowałem. Obecnie jeżdżę 11-letnim Fiatem Sieną, którą wielokrotnie targałem w po lekkich bezdrożach (tak!) i wiele razy obtarłem a to tył, a to przedni zdrerzak od spodu albo oberwałem osłonę silnika. Dlatego wybór padł na Forestera. Rozważam ewentualnie Suzuki Grand Vitarę lub Mitsu Outlandera.

Najbardziej widziałbym jednak Forestera, niepokoi mnie jednak potencjalne zachowanie zbyt długich zwisów z przodu i z tyłu w terenie...

 

--

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników subaru a przede wszystkim miłośników motoryzacji.

Mam nadzieje, że będę miał okazje udzielić jakieś porady jak również otrzymać je od forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim subarofilom- okojack

 

-- Pt gru 03, 2010 9:53 am --

 

HiszpanskaInkwizycja,Michał osbiście radzę forestera z końca 2004r. zrobiłem nim ok 200 000km , super auto , żaden inny już taki nie był

 

-- Pt gru 03, 2010 9:53 am --

 

HiszpanskaInkwizycja,Michał osbiście radzę forestera z końca 2004r. zrobiłem nim ok 200 000km , super auto , żaden inny już taki nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. od 2 tygodni smigam niebieskim legacy 07, chorowałem na subaru od x lat, na legacy od 2, szukałem 04-05 - znalazłem 07 sprowadziłem - mam. Przy tej pogodzie i śniegu na drogach ubustwiam je. Wiec do zobaczenia gdzieś na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Co prawda sprzedałem swoje dwa Forestery i muszę latać autem z za zachodniej granicy, ale miłość do marki pozostała. Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócę do auta z pod znaku plejad. Pzdr Avmedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na Forum zaglądam od pewnego czasu ale dopiero od tygodnia jestem właścicielem Outbacka 2,0D .

 

Na początek Wszystkich SERDECZNIE POZDRAWIAM :wink: :!:

 

Zapewne jak większość odwiedzających Forum - liczę na dużo praktycznych informacji ułatwiających obsługę mojego nowego nabytku .... ale jako nieuleczalny fanatyk motoryzacyjny mam też nadzieję okazać się przydatny innym ... :wink: .

 

Pozdrawiam, Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...