Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Jasiek, mam 20 lat, jestem z Warszawy.

Od lat jestem fanem subaru. Gdy widzę subaru otwieram okno, aby posłuchać silnika :) . Aktualnie jestem w trakcie sprzedaży mojego auta i myślę nad Subaru Imprezą GT, zobaczymy co z tego będzie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od około 2miesiecy poszukuję dla siebie jakiegos fajnego Forka i dlatego trafiłem

TUTAJ !! I cieszę się z tego bardzo bo widzę że miejsce to jest pasjonatów pełnych wiedzy, która naprawdę mi pomaga.

Planuję zakum Forka 05-06 rok 2.0 w manualu-nie lekko cos ciekawego znaleźć

pozdrowiam i z góry dziękuję za rady dla "żółtodzioba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Mateusz ,jestem z Puław. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu gdyż szukałem podpowiedzi gdy walczyłem z problemami w swoim aucie. Jestem od około pół roku posiadaczem Imprezy 2.0T 1998r wersja Japońska.Auto kupiłem z wielką radością,cieszyłem się jak małe dziecko, niestety tylko 3dni. Sprzedawca okazał się bardzo nieuczciwy i do tej pory walczyłem z naprawą teraz czeka mnie już tylko przekładka. Mam nadzieje ,że teraz auto sprawi mi wiele radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejkum,

Tez serdeczne witam dla wszyskich na forum, wlasnie stalem sie troche niespodziewanie posiadaczem subaraka o ktorym dosc dlugo snilem po nocach :D .

Trzy literki w nazwie i jedyny sluszny kolor .. i wielki banan na ryju.. :lol:

 

Pamietajcie marzenia sie spelniaja.

Pozdro dla wszyskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Zarejestrowałem się na forum aby zaczerpnąć pare cennych informacji z uwagi na poszukiwania STI 04-07r.

Miałem już przyjemność obejrzeć kilka sztuk i tylko jedna mnie zainteresowała, niestety spóźniłem się - sprzedany

Także zaczynam przygodę od nowa :)

Z poważaniem nowy forumowicz mlodociany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że użytkownikiem forum jestem od 14 lut 2005 (kakoj romantico :P ) ale nigdy oficjancie się nie przywitałem :oops:

 

Mam na imię Krzysiek, ubóstwiam Subaracze od długich lat. Od 2004 roku platoniczna więź z marką przerodziła się publiczny romans. Był EJ207

 

WR Blue Mica zapakowany w GDB. Przypałętał się Forek N/A L.L. Bean i został do dziś. Obecnie też jest białe EA82T Coupe :twisted:

 

Więc Kłaniam się Nisko.

 

Do Zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pragne sie przywitac z szanownym gronem uzytkownikow tych wyjatkowych samochodow.

Jestem na etapie spzedazy mojego starego A4 tdi i w planach mam wlasnie zakup, ktoregos z modeli subaru. Mialem kiedys japonczyka , tego jeszcze "prawdziwego" japonca Honde Prelude91r. Wogole z moich obserwacji i doswiadczenia wynika , ze to swietne auta a marka subaru na szczescie nie ulegla mariazom globalizacji itd.i pozostala na swoim wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Dziś stałem się właścicielem Subaru Forestera 2.0 S-turbo z 2000r. Dotąd jeździłem Oplem Omegą 3.0 MV6 i myślałem, że na żadne zmiany się nie zanosi, jednak kiedy mój mechanik przewiózł mnie Forkiem w taki sposób, że zamiast na zakrętach hamować zaczął przyśpieszać, zobaczyłem przed oczami swoje życie niczym film i stwierdziłem, że ten samochód jest dla mnie.

 

Jestem pod olbrzymim wrażeniem zawieszenia i silnika. Wnętrze jest ciut oldskulowe, ale zdaje się bardzo ergonomiczne i poręczne, chyba się szybko przyzwyczaję. No i ten dach panoramiczny, piękna sprawa.

 

Na razie to tyle, lecę pojeździć, pozdrawiam Was gorąco :)

 

P.S. Załączam fotki mojego szatanka :)

post-12169-135184425074_thumb.jpg

post-12169-135184425077_thumb.jpg

post-12169-135184425081_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witować Panowie

 

jestem Matiz. Chorzów. Śląsk Górny. Od maja jestem posiadaczem Imprezy RX 2.0 N/A 00'

Zawitałem do was głównie ze względów integracyjnych, gdyż na kresce jest mały ruch jeżeli chodzi o ludzi z Konurbacji :wink:

dsc01544mw.jpg

 

High five :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to rejestrowałem się na forum już jakiś czas temu, ale jakoś dawno nie było okazji żeby tu zajrzeć :wink: Więc przywitam się ponownie, niektórzy pewnie mogą mnie pamiętać :mrgreen:

 

W garażu póki co bez zmian, czyli trzy Alfy. Może zawita Forester niedługo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...