Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Na forum zapisałam się, żeby nie było wstydu na Plejadach .

 

Olga

 

Witam,

Plejady i dla mnie były głównym powodem rejestracji na Forum.

Dość długo się decydowałam, ale szalę przechyliło określenie "Pani GTA3"... brrr... strasznie staro się poczułam :wink:

 

Życzę wszystkim miłego dnia,

Madja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Plejady i dla mnie były głównym powodem rejestracji na Forum.

Dość długo się decydowałam, ale szalę przechyliło określenie "Pani GTA3"... brrr... strasznie staro się poczułam :wink:

Witam :) .

 

Przepraszajac za uzycie powyzszego okreslenia obiecuje, ze od dzisiaj juz zawsze bedziesz Madją :) lub ewentualnie "Panną GTA3" zeby nie brzmialo tak staro :wink: .

 

Zycze milego uzytkowania forum. Wreszcie bedziesz mogla zobaczyc co ten Twoj GTA3 tu wypisuje :wink: :wink:

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie bedziesz mogla zobaczyc co ten Twoj GTA3 tu wypisuje

 

Już od kilku tygodni wchodziłam i przeglądałam to forum - nie ze względu na wypowiedzi GTA3, a na Plejady i plejadowe koszulki :wink:

Szczerze mówiąc trochę mnie to wciągnęło :wink: i teraz chyba będę przymykać oko na jego kilkugodzinne wizyty tu :lol:

 

Do zobaczenia!

Madja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

PS.może i swoją Magdę namówie żeby zaczęła zaglądać na forum 8)

 

Właśnie ! Niech każdy forumowicz zachęci co najmniej jedną przedstawicielke płci pięknej do zarejestrowania się i późniejszego udzielania na forum. Będziemy mieli największy współczynnik feminizacji ze wszystkich for w internecie, no i będziemy jeszcze fajniejsi. ..

 

PS.Tylko uwaga ! Pod groźbą bana nie sprowadzamy teściowych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ! Niech każdy forumowicz zachęci co najmniej jedną przedstawicielke płci pięknej do zarejestrowania się i późniejszego udzielania na forum. Będziemy mieli największy współczynnik feminizacji ze wszystkich for w internecie, no i będziemy jeszcze fajniejsi. ..

 

No jeszcze czego brakuje. Namówię swoją drugą połówkę, a ona przeczyta, że ja Moniqe pozdrawiam i mam już prze....... na całej linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze czego brakuje. Namówię swoją drugą połówkę, a ona przeczyta, że ja Moniqe pozdrawiam i mam już prze....... na całej linii

 

Ano właśnie. Żonę to ja prowadzam gdzie indziej... Narzeczoną to może i co innego, ale pechowo nie mam obecnie narzeczonej... :-(

Tym niemniej jestem za feminizacją forum, (bo ja w ogóle lubię feministki... :mrgreen: ), ale raczej obcymi kobietami, a nie moimi własnymi... 8)

 

Witam serdecznie Madję - "Miss GTA" :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie wszyscy bez wyjatkow ! :lol:

 

Jako że choroba toczaca wszystkich forumowiczow dopadla juz dosc dawno moja skromna osobe nie moglem sobie odmowic zagladniecia na szacowne forum. :wink: "Siedze" juz troche w temacie ale jakos brakowalo czasu na skrobaniecie posta. Czas najwyzszy to zmienic... :D

 

Witam wszystkich "wyjadaczy"- szczegolnie Flippera jako ze sam wciaz jezdze "tylko" "Cosia"( CTM nr 195 "sie klania" 8) ) ale i tak ostro odkladam na Szuwarka :twisted:

 

Czlowiek sie czasem tak rozmarzy ze pojawic sie na zlocie i lypnac okiem na moja jedyna

milosc (zaraz po Cosi) i jest przekonany ze i tym razem nie bedzie mu dane bo zlot odbedzie gdzies na drugim koncu Polski....a tymczasem ... :P okazuje sie Zlot mamy w Wysowej....to prawie jak w moim ogrodku(prosze za bardzo nie przekopac grzadek :evil: ) jako ze mieszkam w Gorlicach (tu powinien byc tekst z "wizytowki" mamusi o bocianie ktoremu niechcialo sie... :roll: )

Tym razem wreszcie bedzie mi dane :D

 

Zapraszam w moje okolice :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landm :

Osoby zainteresowane szczegolowa mapka proszone sa o kontak via GG :)

Osoby bardzo zainteresowane szczegolowa mapka proszone sa o kontakt via GSM :D

Istnieje mozliwosc dowozu dowolnej ilosci potrzebnych "plynow" :lol:

 

Azrael moge polecic odpowiednio Hotel Glimar

http://www.glimar.wysowa.pl/

i pensjonat Ramis

http://www.ramis.pl/pensjonat.htm

Niestety nie znam warunkow w gospodartwach agroturystycznych ale mysle ze nie bedzie tak zle :roll:

Zawsze zostaje baza noclegowa w Gorlicach ok. 30 min z Wysowej np. Hotelik Dark pub:

http://www.hotelik.gorlice.pl/

Ostatnio podczas Rajdu Magurskiego byl wizytowany przez czarnego WRX-a bodajze na warszawskich tablicach :wink:

W razie pytan pisac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja sie przywitam... dosyć już czajenia :wink:

tak sobie tu zaglądałam jako gość i bardzo mi się spodobało. Tak bardzo, że postanowiłam do Was dołączyć... :D

 

Witamy, witamy. [wazelina mode] Brakuje nam tu czasem kobiecej wrażliwości [/wazelina mode] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... znowu dostawa świeżego mięska na forum... :twisted:

I nawet nie same samczyki tym razem! :wink: To lubię, to lubię... 8)

Witajcie - i nie przejmujcie się za bardzo tym, co czasem co niektórzy tu wypisują. Bieg trzeba mieć zawsze zapięty na szosie - a tu można (i nawet trzeba) toczyć się na luzie! :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...