Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

No i po kilku latach obserwowania, czytania, korzystania z rad i porad, odwaźyłem się zarejestrować. Nigdy do tej pory nie brałem czynnego udziału w źyciu jakiegokolwiek forum, bądźcie więc łaskawi, jeśli gdzieś się rąbnę

 

He he ... fajowski awatar

9372579234ba0dc51a3262.jpg

, może też kręcisz filmiki reklamowe ? A może masz Type R-a do przekładki ? :mrgreen:

 

Witajcie nowi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść Boże Wszystkim :wink:

 

W związku z zakończeniem fascynacji motocyklowej wraz z zoną szukaliśmy innych odskoczni od życia codziennego, wybór padł na jedyną słuszną markę :smile: także jest subaru jest impreza, mamy nadzieje ze znajdziemy tu odpowiedzi na wiele nas nurtujących pytań co do tej marki i jej modów.

 

pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

no nareszcie mam subaru:) forestera turbo:) wszystko byloby jakby sie tarzac w miodzie z malinami, gdyby nie to, ze cos mu - kurdele - siadla dupka. uslyszalem gdzies, ze tak w onych bywa, a jesli chce szczegolow to najlatwiej o nie tutaj. no to i jestem:) i biore sie za szkukanie:) no chyba, ze ktos juz o tym znalazl i mi podesle:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przywitam!

 

Ożeniony z Subaru ponad 2 lata temu.

Wyglądało to tak: Legacy rx rocznik '01 -> Legacy gl '04 -> Forester X. '04

 

Obecnie autko wystawione na sprzedaż... chciałem zdradzić Subaru dla odmiany ale poczytałem forum i nie ma mowy o przesiadce do konkurencji :) Jeśli Forek się sprzeda to może wrócę do Legacy albo kupię nowszego Forka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jestem posiadaczem E61 530d 2005 (do wożenia moich 3 miesiecznych bliźniaków Adasia i Małgosi) oraz mojego Facelifted E46 325i sedan 2002 ktore chce sprzedać i kupić STI.

Myślę sobie tak...mam rodzinne kombii diesel w ktorego moge sie zapakować z dzieciakami i chciałbym coś do zabawy, jezdzenia na track day'e, dłubania, polerowania itd :)

Chciałbym przeznaczyć około 50K pln na jakiegoś fajnego, nie zrypanego STI 2.0 - ide szukać :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaycie!!!

Wkoncu mam swoja pierwsza Subaryne :lol: (do tej pory upalalem jedynie OOOO quattro).

Auto przyjechalo (a raczej bylo przywiezione) jako "bitex" i wygladem/wyposazeniem sprawia wrazenie wersji GT 2.0TT, ale obecny motor (zmieniony przy okazji przekladki) to wolnossak 2.2.

Jest to moje pierwsze Suburbu i pierwszy automat, a w zwiazku z tym mam kupe pytan, ale to juz na technicznym.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...