Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj stałem się szczęśliwym nabywcą Forka 07MY 2.0. Wielkie podziękowania dla SANERA za super autko:)

 

Witam, również dziękuję za wczorajsze sympatyczne spotkanie oraz rzeczowe i sprawne przeprowadzenie transakcji. Pozdrów koniecznie ode mnie swojego eksperta - super gość.

 

Niech Ci Forek dobrze służy i dbaj o niego.

Edytowane przez SANER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,  jestem Mateusz, kilka miesięcy korzystałem z forum jako obserwator, postanowiłemw końcu się zarejestrować, aktualnie jestem w trakcie dopinania wszystkiego w związku z kupnem STI hawkeye :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,  jestem Mateusz, kilka miesięcy korzystałem z forum jako obserwator, postanowiłemw końcu się zarejestrować, aktualnie jestem w trakcie dopinania wszystkiego w związku z kupnem STI hawkeye :) pozdrawiam!

I wielu ma tez taka drogę za sobą,czytają,myślą,i w końcu kupuja :) 

Witam wszystkie świezynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów. Mam na imię Łukasz. Od prawie roku jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy MY05 2.0 N/a kombi. Na stałe mieszkam w Norwegii ale często bywam w ojczyźnie:) Czytam forum systematycznie juz ponad rok. Dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować. To moje pierwsze Subaru, ale już mogę śmiało powiedzieć, że jestem fanem marki i na pewno przy niej zostanę:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...