Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Carlos napisał:

Witajcie,

 

Tak jak Saint miałem przerwę od Subaru - jakieś 7lat się tłukłem kombi w dyszlu :facepalm:

Ale w końcu nadszedł ten moment i  w końcu jest STI :yahoo:

Pozdrawiam wszystkich Subaromaniaków!

 

IMG_20190713_143532.jpg

IMG_20190713_143612.jpg

 

O mało co sam nie kupiłem STi Lanosa od forumowicza :) Dobry wybór, życzę udanego powrotu do korzeni :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Jestem Krzysiek i subaru jeszcze nie mam, ale zawsze chorowałem na imprezę i czas się za to zabrać.

Głównie kręcę się po Łodzi i okolicach. Póki co głównie dokkerem (proszę się nie śmiać, to rewelacyjny samochód...... przez całą fazę pakowania, dopiero przy jechaniu robi się gorzej :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Trafiłam na forum w poszukiwaniu swojego pierwszego subaru. Do tej pory miałam niestety auta, które jak się psuły to na całego :( mimo, że zawsze o nie dbałam od strony technicznej i wizualnej... może subaru odwdzięczy się bezawaryjnością :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tara78 napisał:

Dzień dobry, 

Trafiłam na forum w poszukiwaniu swojego pierwszego subaru. Do tej pory miałam niestety auta, które jak się psuły to na całego :( mimo, że zawsze o nie dbałam od strony technicznej i wizualnej... może subaru odwdzięczy się bezawaryjnością :)

Z  dieslem różnie bywa ale w opcji z  CVT to jest coś co ja bym mocno rozważał :D

Welcome Sis! :OO:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Temat subaru „dopadł” mnie po ponad dziesięciu latach od pierwszej styczności z marką. Żona już jest „wyposażona” w forka, ja jestem na etapie przesiadki i frustrujących poszukiwań. 

Liczę na pomoc i wsparcie Szanownych Użytkowników. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...