Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem :)

Witam wszystkich posiadaczy i sympatyków marki Subaru. W tej chwili nie posiadam auta tej marki (chociaż też jest na F), ale mam zamiar to zmienić, ponieważ czuję głęboką potrzebę zmiany auta. Mam nadzieję, że przy udziale Szanownych Użytkowników The Forum uda się to sensownie zrobić.

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Dowództwo.

Robert B.

Edit:

To auto na F to miałem na myśli Forestera, a nie zwróciłem uwagi, że na ogólnym pisze ;), ale jakby przestawić F i S to jakby prawie na to samo wychodzi :D

Edytowane przez No_Tes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam wszystkich forumowiczów.

Od miesiąca jestem nowym posiadaczem Imprezy, konkretnie WRX w kombiaku z 2001.

Obecnie z Krakowa jednak w najbliższym czasie szykuje się przeprowadzka do Kielc.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Z racji ograniczeń Tego forum zmuszony jestem zamieścić moje OSTRZEŻENIE w tym miejscu. Gdyby komuś przyszło do głowy kupić Subaru Legacy z salonu Dawoj w Łomiankach kategorycznie odradzam. Oto link do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-samochod-zakupiony-w-polskim-salonie-wersja-specjal-edition-ID6yVgsl.html#25c579b51f

Podczas zakupu wielokrotnie zapewniano mnie, że auto jest pewne i cytuję: my jako salon Subaru nie możemy sobie pozwolić na sprzedawanie niepewnych aut. Na papierze wszystko wyglądało ok. Samochód serwisowany przez 9 lat w ich salonie, ostatni przegląd w ASO w lipcu 2016 r., książka serwisowa itd. itp. Auto było uderzone prawym przodem ale zapewniono mnie, że wszystko zostało naprawione zgodnie ze sztuką czyli WYMIENIONO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się wziąłem i zniknąłem czas temu jakiś, ale widać ciągnie człowieka tam, gdzie mu dobrze, więc melduję się na The Forum, chociaż pod zmienionym nickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie świeżaki i recydywiści! :)

 

1 godzinę temu, sluf napisał:

się wziąłem i zniknąłem czas temu jakiś, ale widać ciągnie człowieka tam, gdzie mu dobrze, więc melduję się na The Forum, chociaż pod zmienionym nickiem

 

To jaki był ten nick wcześniej, jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beavis napisał:

Witajcie świeżaki i recydywiści! :)

 

 

To jaki był ten nick wcześniej, jeśli można wiedzieć?

mahu, ale to zamierzchła przeszłość :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Beavis napisał:

No to nie aż taka zamierzchła.  ;)

Evo już nie ma?

Evelina wyemigrowała na Zgniły Zachód jeszcze w moim poprzednim wcieleniu

18 minut temu, elmo napisał:

@mahu pogadaj z Morderencją - może oddadzą Ci tożsamość. "Widzimy' się tam gdzie zawsze. Przynieś kawę ;)

Elmo, zamiast kawy lepszy będzie szampan. Zgadnij jak na imię ma synek mojej sekretarki? Zaczyna się na "D" a kończy na "n" ;)

A o kawie w meldunkowym pomyślę jutro.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Do niedawna byłam posiadaczką VW Scirocco Gt2. Z osobistych powodów sprzedałam i poszukuję auta, które zrekompensuje mi troszkę mojego byłego klasyka. 

Niestety dla mnie motoryzacja zakończyła się w w latach 90 - tych... stąd interesuje mnie Subaru, które produkowane były do 2003. Natknęłam się na Subaru Imprezę GC 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-oryginalny-udokumentowany-przebieg-97-tys-km-ID6yUUM3.html i poszukuję egzemplarza w miarę zdrowego blacharsko. 

Może ktoś z forum ma do sprzedania? 

Pozdrawiam :)

Czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie Wszystkich użytkowników Forum jak i posiadaczy Subaru :-)

 

Ja mam nadzieję stać się też posiadaczem auta z tej stajni, będzie to moje pierwsze auto tegoż producenta 

Mam nadzieję że pomożecie w wyborze :-)

 

I tutaj biję się w piersi, winien nastąpić mój pierwszy post w tym miejscu a nie, wiem - zachowałem się niestosownie, od razu szukać info i pomocy o samochodach 

 

Mea culpa

 

Pozdrawiam

Pikselplus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

Jakiś czas temu zacząłem rozglądać się za samochodem, który zastąpi moją Hondę. Wszystko wskazuje na to, że będzie nim Forester. Wiele fajnych rzeczy o nim można znaleźć tutaj. Teraz oglądam, czytam, i staram się układać sobie te wiadomości. No bo wypadałoby przecież wiedzieć co się chce kupić, jaki silnik, skrzynia, wersja wyposażenia...

A cholera im więcej czytam to tym bardziej już bym chciał go mieć :-)

Pozdrawiam

edy44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem posiadaczen dwóch Foresterów: SH 2.0 i SG 2.5XT tak więc myślę, że na tym forum znajdę sporo odpowiedzi na problemy mechaniczne, które od czasu do czasu pojawiają się w mojej czarnej perle XT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...