Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam! Forum śledzę od wielu lat, ale dopiero teraz postanowiłem się przyłączyć.

Nie mam Subaru, nigdy nie miałem Subaru, nigdy nawet nie prowadziłem Subaru ani nie jechałem w aucie tej marki jako pasażer. :)

A szkoda bo bez wątpienia mam benzynę we krwi, kocham samochody a Subaru to bardzo ciekawa marka.

Zapisałem się na forum by Wam trochę głowę pozawracać. :)

Ale to nie dzisiaj, tylko za kilka lat...

Mieszkam poza granicami Polski już o wiele za długo, ale za 3-4 lata, gdy dzieci już całkiem się usamodzielnią, zamierzam wrócić do Polski.

W Polsce będę głównie łowił ryby i polował, do czego potrzebny mi jest odpowiedni samochód. :)

Póki co - uznaję tylko Mercedesy, ale w polskich realiach nie wyobrażam sobie by zostawić Mietka byle gdzie i nie martwić się, czy mi go jakiś (***) nie ukradnie. Podobnie Land/Range Rover, Jaguar F-Pace, Audi Q czy Allroad, SUV-y od Volvo, BMW X... premium ogólnie odpada, bo szkoda nerwów.

To nie Irlandia, gdzie auta czasem zapomnę zamknąć na noc i nic się nie dzieje.

Trzeba więc szukać auta dobrego w terenie i takiego, którym się złodzieje nie interesują.

Wybór padł na Jeepa albo Subaru. Ze wskazaniem na Subaru, bo auta tej marki cieszą się opinią solidniejszych i pewniejszych w eksploatacji, niż Jeepy.

Ale - jak powiadam - to dopiero za kilka lat.

Teraz z zainteresowaniem śledzę tylko forum i serdecznie chciałem wszystkich pozdrowić.

 

Edytowane przez Ryba Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło, serdecznie dziękuję! :)

Na zlot to dopiero za kilka lat, bo na razie nie mam odpowiedniego pojazdu.

Ja w życiu koło Subaru nawet nie stałem. :)

Z piciem też nie bardzo... nie żebym był abstynentem ;), ale po prostu za bardzo nie mam kiedy. A gdy mam kiedy, to koledzy akurat pracują. :( A mam zasadę nie pić samemu, nawet piwa. W domu nie mam z kim. Żona nie pije nawet szampana w Sylwestra. Syn sportowiec-fanatyk i totalny abstynent, tylko córka normalna, ale co będzie pić z takim zgredem? :)

W rezultacie - litry wódy kupione na Święta i Sylwestra wciąż zalegają w kuchni. Myślałem, że może w Wielkanoc naruszę zapas... a gdzie taaaaaaam!

A teraz byłem w Polsce, przywiozłem czarnego Nemiroffa i jeśli zejdzie do Bożego Narodzenia, to będę bardzo zdziwiony. :)

Także Ryba, jeśli Piła, to bardzo rzadko. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że już tu pisałem , ale nie zaszkodzi one more time

Bartosz - Zamiekszały w okolicach Łowicza.

Praca Doradca Serwisu VW w Porsche Inter Auto Polska w Warszawie.

 

dzień dobry :)

 

Edytowane przez Rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rodzyn889 napisał:

wydaje mi się że już tu pisałem , ale nie zaszkodzi one more time

Bartosz - Zamiekszały w okolicach Łowicza.

Praca Doradca Serwisu VW w Porsche Inter Auto Polska w Warszawie.

 

dzień dobry :)

 

 

No proszę! To jaka dasz odpowiedz na pytanie co lepsze: skoda czy subaru? Pamiętaj, jest tylko jedna prawidłowa odpowiedz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

Robert z wawy . Kiedyś się tu udzielałem gdy byłem jeszcze licealistą i wiernym fanem Imprez. Bywałem na spotach ale to było z 8 lat temu :D. Po LO zacząłęm latać sportowymi motocyklami ale w tym roku wkońcu zdecydowałem się zakupić pierwszą Impreze GT 00' Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, od 6 czerwca jestem posiadaczem Forestera 2.0 lpg, z AT z 2001 r. Auto ma 304 tys przebiegu więc na razie muszę doprowadzić do porządku. Prawdopodobnie maglownica (może pompa wspomagania), gumy w zawieszeniu, świece, hamulce przód. Mam nadzieję, że jak go ogarnę, to będę mógł cieszyć się z użytkowania auta o którym po cichu marzyłem. Jest to drugie auto w domu, żonie na dojazdy do pracy i na weekendy do zabawy. Mam nadzieję, że zepsuje mi mniej krwi niż 9 laty młodsza Astra :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Nie posiadam (jeszcze) swojego wymarzonego Subaru, ale forum przeglądam już od dłuższego czasu.

Jeszcze za czasów mojej szkoły podstawowej, w 2002 roku, na moim osiedlu pojawił się piękny niebieski bugeye STI. Od tego momentu wiedziałem do jakiego samochodu będę dążył w przyszłości :).
Na razie ze względów finansowych nie mogę sobie pozwolić na kupno Imprezy, ale liczę, że w najbliższym czasie się to uda.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...