Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek wita wszystkich z subaru jeżdżę hondą civic 18 takie ufo z 2007 roku i potrzebuje kupić jeszcze jedno auto .napewno będzie to Japończyk za 20000 do 28000 drugie ufo na podwórku to może lekka przesada poza tym córka jest mała i ma problem z tymi klamkami i padło na subaru 1.5 z roczników 2007^

Edytowane przez Pitercvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Nazywam się Łukasz i od roku choruję na Subaru Forestera XT. Objawy są takie, że sprzedałem dotychczasowy samochód, regularnie przeglądam ogłoszenia z całej Europy i zbieram kasiorkę w skarpetę :)

Wcześniej miałem ok. 300KM BMW E36 (2,5l z dołożoną turbiną), przesiadłem się na terenówkę, ale brakowało czegoś na twardym. Dlatego w teren zakupiłem Samuraia a na co dzień chcę coś pomiędzy - szybkie i nie całkiem plaskate (a Impreza w kombi mi nie odpowiada). Oprócz tego od chyba 4 lat walczę z repliką Lotusa 7... więc plaskate też będzie - kiedyś ;)

 

Moja historia może nikogo nie urzekła, ale wypada się przedstawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Świeżaki!

 

Piotrek wita wszystkich z subaru jeżdżę hondą civic 18 takie ufo z 2007 roku i potrzebuje kupić jeszcze jedno auto .napewno będzie to Japończyk za 20000 do 28000 drugie ufo na podwórku to może lekka przesada poza tym córka jest mała i ma problem z tymi klamkami i padło na subaru 1.5 z roczników 2007^

 

20150619151010uid1.jpg

 

 

 

Moja historia może nikogo nie urzekła, ale wypada się przedstawić :P

Pewnie, że wypada się przedstawić, ale nie uprzedzaj faktów pisząc, że nikogo nie urzekła... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek Lolek, każdy boi się odpowiedzialności. Jak w zeszłym roku kupowałem STI, to nawet u Kopera powiedzieli, że mają zajęte podnośniki. Nawet nie spojrzą. I bardzo się nie dziwię. Przychodziłbym później z pretensjami. Ja nie, ale wielu ludzi jest takich. Zrobiłem 19.000 km, chodzi jak burza, mój mechanior powiedział - fantastyczny samochód kupiłeś. Ale ja się wychowałem przy samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Jestem świeżym właścicielem swojego pierwszego autka z napędem 4x4 - Subaru Outback 2.5 z ręczną skrzynią biegów, rocznik 2005 . Jazda tym autkiem to frajda!

OGROMNE podziękowania dla kolegi marhof za pomoc przy perwszej usterce (padł pasek alternatora) i za uroczą naklejkę forumową do umieszczenia na lusterku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000, 2.5L 4EAT ale nie sprawdzalem ktora wersja wiec mam zagwozdke jakie jest rozlozenie napedow. Napewno jest Active AWD, posiada kontrolki VDC i VDC off, zadna nie swieci po rozruchu.

 

Wymienione uszczelki pod glowica, sporo rzeczy eksploatacyjnych, bardzo zadbana, sprowadzona z NL w 2014 - tylko dwie rdzawki. W srodku full wypas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...